Zachwycą i mężczyzn i kobiety

Marta Cieplak 14 grudnia 2022 10:30

Wybór prezentu na Boże Narodzenie to często duże wyzwanie. Szczególnie, jeśli w gronie najbliższych masz osoby, które mają już właściwie wszystko. W takiej sytuacji ciekawym rozwiązaniem będą prezenty gwarantujące ciekawe przeżycia, ale także akcesoria hi-tech z różnych kategorii. 

Gadżety elektroniczne na prezent dla niej i dla niego

W kategorii gadżetów ułatwiających codzienne obowiązki oraz poprawiających urodę i zdrowie, wciąż pojawiają się nowości, więc z ich znalezieniem nie będzie problemu. Panie na pewno ucieszą się z prezentów, które sprawią, że codzienna pielęgnacja i stylizacja włosów będzie trwała krócej, a przyniesie fantastyczne efekty. Z kolei panów zachwycą zegarki, tablety z rysikami i słuchawki bezprzewodowe do uprawiania sportów. Spodobają się też oczyszczacze powietrza z funkcją nawilżania. W naszej galerii znajdziesz kilka podpowiedzi, które na pewno okażą się trafione. 

1/5
zegarek Garmin
Copyright @materiały prasowe
1/5

Smartwatch GPS Venu Plus 2, GARMIN, od ok. 1700 zł. Umożliwia rozmowy i korzystanie z asystenta głosowego w kompatybilnym smartfonie, aby m. in. wysyłać SMS-y czy zadawać pytania. Te przydatne narzędzia dołączają do bogatego zestawu funkcji monitorowania zdrowia.

2/5
słuchawki Jabra
Copyright @materiały prasowe
2/5

Słuchawki bezprzewodowe Elite 5, JABRA, 699,99 zł. Odporne na kurz i deszcz, z doskonałą redukcją hałasu i intuicyjną technologią Hear Through, która pozwala słyszeć co dzieje się wokół nawet bez wyjmowania słuchawek. Te słuchawki zachwycą każdego miłośnika technologii. 

3/5
prezenty Philips
Copyright @materiały prasowe
3/5

Suszarko-lokówka BHA735/00, PHILIPS, 439 zł. Ma 3 ustawienia temperatury i 2 ustawienia prędkości. Ustawienie Care+ zapewnia optymalną temperaturę suszenia i chroni przed przegrzaniem. Dzięki jonizacji włosy się nie elektryzują.

4/5
Foreo Body
Copyright @materiały prasowe
4/5

Soniczna szczoteczka do ciała Luna Body, FOREO, 699 zł jest przeznaczona do oczyszczania, złuszczania i masowania Twojego… ciała! Stosowana regularnie zmniejsza nawet cellulit! Która kobieta by jej nie chciała?

5/5
oczyszczacz Dyson
Copyright @materiały prasowe
5/5

Oczyszczacz powietrza z funkcją nawilżania Purifier Humidify+Cool Formaldehyde PH04, DYSON, 3799 zł. Wychwytuje smog, wirusy, bakterie i alergeny, usuwa usuwa 99,95% cząsteczek o wielkości zaledwie 0,1 mikrometra2  oraz higienicznie nawilża, usuwając 99,9% bakterii w zbiorniku z wodą.

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…