Sarah Jessica Parker sprzedaje dom w Nowym Jorku
Fot. Getty Images
domy gwiazd

Dlaczego Sarah Jessica Parker sprzedaje dom?

Czy powodem są problemy małżeńskie?

Redakcja VIVA! 30 stycznia 2020 19:30
Sarah Jessica Parker sprzedaje dom w Nowym Jorku
Fot. Getty Images

Jak donosi New York Post, Sarah Jessica Parker i Matthew Broderick sprzedają swoją kamienicę w West Village. Jeśli jednak myślicie, że możecie ją znaleźć w ofercie jednej z nowojorskich agencji nieruchomości, jesteście w błędzie. Dom podobno trafił na rynek, ale potencjalni kupujący dowiadują się o tym drogą szeptaną - prawdopodobnie para nie chciała udostępnić wnętrz domu szerszemu gronu odbiorców. Gazeta donosi, że Sarah i Matthew żądają za dom 19 milionów dolarów. Tę pochodzącą z 1905 roku kamienicę para kupiła w 2000 roku za 2,99 miliony dolarów. Jak wyglądają wnętrza? Para tylko raz je pokazała w wideo dla magazynu Vogue. Na filmie fani mogą zobaczyć parter domu. Design to mieszanka wyrazistych kolorów i dostojnej elegancji.

Sarah Jessica Parker sprzedaje dom w Nowym Jorku
Fot. Getty Images

Kryzys w związku Sary Jessiki Parker?

Czy sprzedaż rezydencji oznacza, że przyszłość małżeństwa jest zagrożona? Nic bardziej mylnego! Sarah i Matthew nie tylko nie zamierzają zakończyć swojego związku, ale też nie mają w planach wyprowadzać się z Manhattanu. Nic dziwnego, w końcu to właśnie rola Carrie Bradshaw w słynnym serialu „Seks w wielkim mieście”, którego akcja dzieje się właśnie w Nowym Jorku, zapewniła Sarze sławę i fortunę.

Sarah Jessica Parker sprzedaje dom w Nowym Jorku
Fot. Getty Images

Jak będzie wyglądał nowy dom Sary Jessiki Parker?

Sarah i Matthew postanowili zamieszkać w ogromnym nowym domu w West Village. Gwiazda „Seksu w wielkim mieście” kupiła dwie kamienice za łączną kwotę 35 milionów dolarów w 2016 roku. Nowa rezydencja pary będzie podobno miała imponującą powierzchnię 1300 metrów kwadratowych i prywatny ogród o powierzchni prawie 200 metrów kwadratowych. Szacowana kwota remontu ma wynieść około 15 milionów dolarów. Do stworzenia projektu gwiazdorskie małżeństwo zatrudniło, modne w kręgach nowojorskich bogaczy, biuro projektowe wynajęli Morris Adjmi Architects. Sarah Jessica to kolejna mieszkanka Nowego Jorku, która zdecydowała isę na wybudowanie tzw. mega mansion (megarezydencji). Ten termin określa domy na Manhattanie, które powstają s połączenia kamienic. W podobne domy zainwestowali były burmistrz Nowego Jorku Michael Bloomberg i rosyjski miliarder Roman Abramowicz.

Projekty Morris Adjmi Architects zachwycają! Czy dom Sary i Matthew będzie równie imponujący?

Sarah Jessica Parker sprzedaje dom w Nowym Jorku i kupuje nowy mega mansion
Fot. MORRIS ADJMI ARCHITECTS

Sarah Jessica Parker sprzedaje dom w Nowym Jorku i kupuje nowy mega mansion
Fot. MORRIS ADJMI ARCHITECTS

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.