Kawa dla psów
Fot. Adobe Stock
o tym się mówi!

Kawa dla psów? To nowa przyjemność dla twojego pupila!

Oczywiście bez kofeiny!

Redakcja VIVA! 18 października 2019 16:45
Kawa dla psów
Fot. Adobe Stock

Uwielbiasz spacerować ze swoim pupilem? Podczas tych spacerów chętnie odwiedzasz kawiarnie? Przyjemność z takiej wizyta byłaby tym większa, gdyby Twój piesek miał się czym zająć, podczas gdy Ty delektujesz się kawą…

Starbucks wpadł na genialny pomysł! Dodał do swojej oferty Puppucino, czyli… kawę dla psów! Jeśli jednak myślisz, że znajduje się w niej kofeina, to jesteś w błędzie. Puppuchino to bardzo prosta rzecz. To jedynie mała filiżanka bitej śmietany Starbucks, stworzona specjalnie dla twojego psa. W filiżance nie ma kawy, herbaty ani kofeiny - tylko bita śmietana.

pies i kawa
Fot. Adobe Stock

Czy Puppucino jest zdrowe dla psa?

Podobno weterynarze pozwalają psom na szklaneczkę Puppucino raz na jakiś czas. Jedyne przeciwwskazania występują, jeśli pies ma problemy z trawieniem. Jeśli martwisz się o dawanie Puppuccinos szczeniętom, lepiej odwiedź weterynarza i skonsultuj się, czy Puppucino jest dobre dla Twojego malca.

Ile kosztuje Puppucino?

Dobra wiadomość dla Twojego pupila! A raczej… dla Ciebie! Puppuccino jest za darmo. A jeśli chcesz się pochwalić na Instagramie zdjęciem swojego psa, pijącego Pupuccino, nie zapomnij oznaczyć fotki hashtagiem #puppucino!

ssss

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

When I say “COFFEE” you say “MORE”; “COFFEE” 🎤 ━ Throwing it back to Kaden’s first and only puppucino in celebration for completing his 8 weeks of training! ━ 💢DISCOUNT CODES - TREAT YOURSELF! See story highlights for other discount codes!💢 ━ #starbucks #starbuckscup #nationalcoffeeday #puppuccino #starbarks #psl #butfirstcoffee #morecoffee #coffeeshop #coffeeholic #coffeebreak #puppyface #puppyeyes #thegoodstuff #graduation #todayfanphoto #puppytraining #newpuppy #doodlelove #minidoodle #cutenessoverload #instacute #teddybeardog #cavapoo #cavapoopuppy #cavapoosofinstagram #cavoodle #cavoodlepuppy #cavoodlesofinstagram #cavapookaden

Post udostępniony przez 𝐓𝐫𝐮𝐞 𝐅𝟏 𝐂𝐚𝐯𝐚𝐩𝐨𝐨 𝐁𝐫𝐨𝐭𝐡𝐞𝐫/𝐒𝐢𝐬𝐭𝐞𝐫 (@with.love.kaden.and.adalynn)

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Maciej Musiał zadzwonił do Dagmary Kaźmierskiej z przeprosinami. Wcześniej zamieścił w sieci niestosowny komentarz

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.