DOMY GWIAZD

Poznaj wszystkie tajemnice domu Michaela Jacksona!

Tego nie wiesz o słynnym Neverland!

Marta Baran 4 marca 2019 16:48

Wszystkich fanów Michaela Jacksona i miłośników Nibylandii na pewno zainteresuje wiadomość, która obiegła Hollywood. Słynne ranczo muzyka Neverland po raz kolejny zostało wystawione na sprzedaż. Tym razem chętnych do zakupu może być więcej, ponieważ posiadłość została wyceniona na 30 proc. swojej dawnej wartości!

Jak mieszkał Michael Jackson?

Słynne Ranczo Neverland należało do Michaela Jacksona od 1987 roku. Artysta miał niepowtarzalną wizję swojego domu i zaprojektował go w taki sposób, aby wyglądem przypominał park rozrywki. Motywem przewodnim charakterystycznym dla całej posiadłości były przygody znanego na całym świecie Piotrusia Pana, z którym muzyk podobno bardzo się utożsamiał.

Wartość posiadłości Michaela Jacksona

W 2015 roku nieruchomość o powierzchni 22 700 akrów, warta 100 milionów dolarów trafiła na rynek pod nową nazwą Sycamore Valley Ranch. Czyżby nazwisko Jacksona odstraszało potencjalnych nabywców? Po dwóch latach cena posiadłości została obniżona do 67 milionów dolarów. Tym razem cena dawnego Neverland jest wręcz „okazjonalna” i wynosi 31 milionów dolarów. 

Jak wygląda ranczo Michaela Jacksona?

2700-hektarowe ranczo mieści się w Los Olivos w Kalifornii. Składa się z głównej rezydencji w stylu francusko-normandzkim. Wnętrze domu jest imponujące, pełne przestrzeni i miejsca dla całej rodziny. Mieści się w nim pięć sypialni i osiem przestronnych łazienek, dwa pensjonaty. Dodatkowo są jeziora o powierzchni czterech akrów, kina na 50 miejsc, kort tenisowy, 14-metrowy basen, studia tańca, stodoły i oddzielne zaplecza dla personelu  

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.