Pierscionek Georginy Rodriguez
Fot. Instagram
O tym się mówi

Pierścionek zaręczynowy Georginy Rodriguez jest wart 3 miliony złotych!

Cristiano Ronaldo ma gest!

Aleksandra Frankowska 16 września 2020 15:28
Pierscionek Georginy Rodriguez
Fot. Instagram

Georgina Rodriguez, partnerka, lub jak niektórzy twierdzą – narzeczona Cristiano Ronaldo – w ostatnich miesiącach staje się coraz większą gwiazdą. Z zapartym tchem można było podziwiać jej tegoroczne stylizacje podczas Festiwalu Filmowego w Wenecji. Kobieta uwielbia szykowne stroje, ale jeszcze bardziej biżuterię, którą chętnie obdarowuje ją jej ukochany, najlepszy piłkarz świata. Rodriguez nosi pierścionek od Cartiera wysadzany prawdziwymi diamentami, którego wartość to aż 3 miliony złotych! Czy to rzeczywiście pierścionek zaręczynowy?

Rodzinne życie Cristiano Ronaldo

Wakacyjne relacje z prywatnego jachtu Ronaldo krążą po sieci. Bajeczne życie, jakie piłkarz prowadzi ze swoją rodziną to rzeczywiście powód do zazdrości! Na zdjęciach, które on i Georgina publikują w sieci widać ich cztery pociechy, które wychowują wspólnie. Podobno Cristiano dopiero niedawno oświadczył się swojej wybrance, a ta nie wahała się ani chwili. Ogromny pierścionek, który nosi na dłoni ma być dowodem dozgonnej miłości i wierności piłkarza, który na swoim koncie ma jednak wiele romansów. Czy Rodriguez to właśnie ta jedna, jedyna?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

💗

Post udostępniony przez Georgina Rodríguez (@georginagio)

Pierścionek Georginy Rodriguez z diamentami od Cartier

Według magazynu The Sun, wartość pierścionka, który Georgina nosi na palcu sięga prawie 3 milionów złotych. Chociaż ma go już od pewnego czasu, niedawno dopatrzono się, że modelka skomentowała zdjęcie tej samej błyskotki na Instagramie Cartiera. Jeśli spekulacje są prawdziwe, można mniemać, że Georgina otrzymała najdroższy pierścionek zaręczynowy wśród narzeczonych piłkarzy. Myślicie, że już niedługo pochwalą się zdjęciami ze ślubu? 

Pierscionek Ronaldo Rodriguez 2020
Fot. Instagram

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

YESSS 🌹

Post udostępniony przez Georgina Rodríguez (@georginagio)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Que afortunada me siento ❤️

Post udostępniony przez Georgina Rodríguez (@georginagio)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🌹

Post udostępniony przez Georgina Rodríguez (@georginagio)

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.