Paulina_Krupińska
Fot. Maciej Nowak
domy gwiazd

Paulina Krupińska pokazała dom! Nie zabrakło w nim góralskich motywów

Jakie wnętrza zaprojektował jej mąż?

Redakcja VIVA! 29 stycznia 2020 16:30
Paulina_Krupińska
Fot. Maciej Nowak

Paulina Krupińska i jej mąż Sebastian Karpiel-Bułecka wreszcie skończyli remont! Oczywiście, jak to w przypadku większości remontów bywa, opóźnienie i trochę stresu było konieczne, ale w końcu się udało!

Nie wierzyłam, że tego dożyje skończyliśmy remont o 5 miesięcy później niż zakładaliśmy”, gwiazda napisała w opisie do swojego posta na Instagramie. 

Na zdjęciu Paulina pozuje z mężem. Ważne, jest to, co widać w tle! A mianowicie ciekawie zaprojektowana, szafa, w stylu nawiązującym do góralskiego. Jak się okazuje jej autorem jest właśnie Sebastian Karpiel-Bułecka!

A w tle szafa zaprojektowana przez @sebastiankarpielbulecka dumna”, pochwaliła się Paulina.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Mój kolega @kaczmarczykmeble zrobił mi taką oto szafę,którą to uprzednio zaprojektowałem:). Dzięki Józiu!:)

Post udostępniony przez Sebastian Karpiel-Bułecka (@sebastiankarpielbulecka)

Na Instastories mogliśmy zobaczyć rustykalną szafę w całej okazałości. Oprócz niej na zdjęciach widać też kuchnię - nowoczesny design łączy się tu z zakopiańskimi, góralskimi motywami. Jak Wam się podoba taki miks?

Paulina Krupińska pokazała mieszkanie
Fot. Instagram: @pkrupinska

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.