Doktor Quinn ćwiczy pilates
Fot. Instagram
Z życia gwiazd

Pamiętacie Doktor Quinn? Aktorka Jane Seymour zdradziła przepis na młodość!

W tym roku skończyła 71 lat! Co za figura!

Aleksandra Frankowska 16 października 2022 13:30
Doktor Quinn ćwiczy pilates
Fot. Instagram

Kto z nas nie pamięta czasów, gdy niedzielnym popołudniem oglądało się serial Doktor Quinn? Grająca wówczas główną rolę, aktorka Jane Seymour ma już 71 lat, a wygląda 30 lat młodziej! Gwiazda, która chętnie publikuje zdjęcia z prywatnego życia w swoich social mediach otwarcie opowiada o swoim przepisie na wieczną młodość. Czy to możliwe, że istnieje na to pewien złoty środek?

ZOBACZ TEŻ: Ma polskie korzenie, cztery razy wychodziła za mąż. Oto niezwykłe życie Jane Seymour!

Jane Seymour w ogóle się nie starzeje

Amerykańska aktorka od lat wygląda niemal tak samo. Długie, kasztanowe włosy są jej znakiem rozpoznawczym, ale to co zachwyca najbardziej, to jej szczupła figura. Jak sama przyznaje, sekret tkwi w sumienności. Gwiazda powiem od trzydziestu lat regularnie ćwiczy pilates! To jej ulubiony sport, który nie tylko pozwala jej utrzymać świetną kondycję, ale również napawa ją dobrą energią.

Przepis na wieczną młodość według Doktor Quinn

Prócz pilatesu, który upodobała sobie Jane Seymour, aktorka bardzo dba o dietę. Zdrowe odżywianie od zawsze było podstawą jej menu. Przy domu ma nawet własny ogródek, w którym uprawia zdrowe, ekologiczne warzywa i owoce. Chętnie chwali się zdjęciami tego miejsca na Instagramie.

CZYTAJ TEŻ: Od miłości do nienawiści. Joe Lando i Jane Seymour połączył romans na planie Doktor Quinn 

Fani zachwyceni figurą Jane Seymour

Na najnowszym zdjęciu na Instagramie aktorka pozuje ubrana w sportowy strój, eksponując umięśniony brzuch. Kto by pomyślał, że w tym roku skończyła 71 lat! Gwiazda wygląda na co najmniej 30 lat młodszą, a z pewnością dokładnie tak się czuje! Pod zdjęciem posypała się lawina pozytywnych komentarzy, zachwalających sylwetkę aktorki. Niejedna nastolatka mogłaby pozazdrościć jej figury! 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.