Doktor Quinn ćwiczy pilates
Fot. Instagram
Z życia gwiazd

Pamiętacie Doktor Quinn? Aktorka Jane Seymour zdradziła przepis na młodość!

W tym roku skończyła 69 lat! Co za figura!

Aleksandra Frankowska 16 września 2020 17:28
Doktor Quinn ćwiczy pilates
Fot. Instagram

Kto z nas nie pamięta czasów, gdy niedzielnym popołudniem oglądało się serial Doktor Quinn? Grająca wówczas główną rolę, aktorka Jane Seymour skończyła właśnie 69 lat, a wygląda 30 lat młodziej! Gwiazda, która chętnie publikuje zdjęcia z prywatnego życia w swoich social mediach otwarcie opowiada o swoim przepisie na wieczną młodość. Czy to możliwe, że istnieje na to pewien złoty środek?

Sprawdź najlepsze kremy przeciwzmarszczkowe 2020

Jane Seymour w ogóle się nie starzeje

Amerykańska aktorka od lat wygląda niemal tak samo. Długie, kasztanowe włosy są jej znakiem rozpoznawczym, ale to co zachwyca najbardziej, to jej szczupła figura. Jak sama przyznaje, sekret tkwi w sumienności. Gwiazda powiem od trzydziestu lat regularnie ćwiczy pilates! To jej ulubiony sport, który nie tylko pozwala jej utrzymać świetną kondycję, ale również napawa ją dobrą energią.

Przepis na wieczną młodość według Doktor Quinn

Prócz pilatesu, który upodobała sobie Jane Seymour, aktorka bardzo dba o dietę. Zdrowe odżywianie od zawsze było podstawą jej menu. Przy domu ma nawet własny ogródek, w którym uprawia zdrowe, ekologiczne warzywa i owoce. Chętnie chwali się zdjęciami tego miejsca na Instagramie.

Fani zachwyceni figurą Jane Seymour

Na najnowszym zdjęciu na Instagramie aktorka pozuje ubrana w sportowy strój, eksponując umięśniony brzuch. Kto by pomyślał, że w tym roku skończyła 69 lat! Gwiazda wygląda na co najmniej 30 lat młodszą, a z pewnością dokładnie tak się czuje! Pod zdjęciem posypała się lawina pozytywnych komentarzy, zachwalających sylwetkę aktorki. Niejedna nastolatka mogłaby pozazdrościć jej figury! 

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.