VIVA! VIDEO

Nie ma marzeń nieosiągalnych! Przy ich realizacji przyda ci się jednak pomoc

Przedstawiamy Power to Empower

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA 17 grudnia 2021 14:26

Celem stworzonej przez markę Motorola idei Power to Empower jest wspieranie tych, którzy mają w sobie wyjątkową pasję, niesamowitą energię i zapał do pracy, a także pokazanie, że z technologii mogą korzystać wszyscy. Motorola umożliwia stawanie się najlepszą wersją siebie, spełnianie swoich marzeń i osiąganie ambitnych celów.

Z Motorolą wszystko jest możliwe!

motorola-edge-20-pro-i-platforma-ready-for

Historia Marysi, bohaterki naszego filmu, doskonale wpisuje się w koncepcję inicjatywy Power to Empower. Pasją Marysi jest łyżwiarstwo. Wyznaczyła sobie cel - udział w olimpiadzie jako trenerka - i uparcie do niego dąży. Musi to robić po godzinach, a raczej „przed godzinami", kiedy wszystko dopiero powoli budzi się do życia. Ma bowiem pracę w pełnym wymiarze czasowym i rano musi już być przy komputerze, zwarta i gotowa.

motorola-edge-20-pro-i-platforma-ready-for

Na każdym kroku nieocenionym wsparciem dla niej jest motorola edge 20 pro wyposażona w szereg przydatnych funkcji, jak m.in. Dual Capture, która umożliwia nagrywanie i robienie zdjęć zarówno tylnym, jak i przednim aparatem jednocześnie. Do tego dochodzą praktyczne Gesty Moto (np. włączanie latarki czy aparatu szybkim ruchem nadgarstka) i innowacyjna platforma Ready For.

Komputer, który mieści się w kieszeni

motorola-edge-20-pro-i-platforma-ready-for

A czym właściwie jest Ready For? To uniwersalna platforma oprogramowania, w jaką wyposażono motorolę edge 20 pro. Uruchomienie platformy nie wymaga żadnych skomplikowanych operacji i instalacji dodatkowego oprogramowania. Mobilny pulpit przekształca interfejs telefonu w desktopowy, dzięki czemu nie musisz zmieniać naszych przyzwyczajeń – wszystko działa tak, jak na normalnym komputerze! Jeśli chcesz zaprezentować działanie jakiejś smartfonowej aplikacji, możesz również przekazywać widok wprost z ekranu telefonu.

motorola-edge-20-pro-i-platforma-ready-for

Za pomocą Ready For z łatwością skomunikujesz się z przyjaciółmi. Telefon zmienia się wtedy w wysokiej klasy kamerkę internetową, wyposażoną w funkcję śledzenia ruchu. Rozmawiaj wygodnie z jedną lub wieloma osobami, widząc je wyraźnie na dużym ekranie. By było Ci wygodniej, mysz i klawiaturę sparujesz telefonem za pomocą technologii Bluetooth. Mało tego, Twój telefon może być też przenośnym touchpadem!

Platforma Ready For nie zastąpi oczywiście komputera, ale jest dla niego idealną alternatywą. Stworzono ją z myślą o aktywnych, kreatywnych i zabieganych osobach, które nie chcą lub nie mogą ze sobą nosić ciężkiego sprzętu, ale potrzebują zaawansowanych rozwiązań. To taki „komputer”, ale w zdecydowanie mniejszej obudowie, która zmieści się w kieszeni.

motorola-edge-20-pro-i-platforma-ready-for

Program ambasadorski

W ramach Power to Empower Motorola stworzyła autorski program ambasadorski, do którego można zgłaszać się poprzez specjalnie przygotowaną platformę. Wyłonione talenty są później promowane w kanałach digital marki. Jak zostać ambasadorem marki Motorola i realizować wszystkie swoje cele oraz spełniać marzenia? Kliknij w Zostań ambasadorem Motoroli i sprawdź już teraz.

Materiał powstał z udziałem marki Motorola

TAGI #VIVA!

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.