Nie patrz w górę
Fot. Materiały prasowe Netflix
O tym się mówi!

Netflix: Leonardo DiCaprio, Jennifer Lawrence i Meryl Streep w najnowszym filmie Adama McKaya!

O czym opowiada "Nie patrz w górę"? Kiedy premiera?

Aleksandra Frankowska 17 listopada 2021 19:27
Nie patrz w górę
Fot. Materiały prasowe Netflix

Ostatni kwartał dla Netflixa jest niezwykle obiecujący. Nie tylko bije rekordy popularności, jeśli chodzi o oglądalność seriali, ale również o liczbę zarejestrowanych użytkowników. Jedna z najpopularniejszych platform streamingowych na świecie wypuściła właśnie zwiastun filmu, który może okazać się prawdziwym hitem. Mowa o produkcji pt. Nie patrz w górę w reżyserii Adama McKaya. W rolach głównych zobaczyć można będzie same gwiazdy: Jennifer Lawrence, Leonardo DiCaprio oraz Meryl Streep. Czy na Netfliz padną kolejne rekordy?

CZYTAJ TEŻ: Emily w Paryżu 2: wszystko co musisz wiedzieć o nowym sezonie serialu Netflixa 2021!

"Nie patrz w górę" - fabuła filmu

Jennifer Lawrence wciela się w rolę studentki astronomii, Kate Dibiasky, która wraz z ze swoim profesorem (w tej roli DiCaprio), odkrywają krążącą kometę wielkości Mount Everestu, na kursie kolizyjnym z Ziemią. Ta ostatnia informacja sprawia, że wpadają w panikę, bowiem w ciągu pół roku może dojść do tragicznej w skutkach katastrofy. Rozpoczynają więc walkę z czasem, chcąc jak najszybciej poinformować ludzkość o nadchodzącym zagrożeniu, jednak... nie jest to łatwe. Spotkanie z Panią Prezydent (Meryl Streep) kończy się fiaskiem. W Białym Domu zupełnie nikt nie zdał sobie sprawy z powagi sytuacji. Udają się również do telewizyjnego show pt. The Daily Rip, gdzie w role prowadzących wcielają się Cate Blanchett oraz Tyler Perry. Robią co mogą, aby poprzez social media i kanały informacyjne dać znać mieszkańcom Ziemi, że zbliża się do nich zagłada. Czy uda im się ocalić planetę i całą ludzkość?

"Nie patrz w górę - obsada

Niesamowita produkcja pełna największych gwiazd - to musi być kolejny hit Netflixa 2021. W rolach głównych zobaczyć można będzie Jennifer Lawrence, Leonardo DiCaprio oraz Meryl Streep. W pozostałych rolach wystąpią Mark Rylance, Ron Perlman, Timothée Chalamet, Ariana Grande, Scott Mescudi (znany jako Kid Cudi), Himesh Patel, Melanie Lynskey, Michael Chiklis i Tomer Sisley.

ZOBACZ TEŻ: Dobra wiadomość dla fanów „Stranger Things”!

"Nie patrz w górę" - kiedy premiera na Netflix 2021?

Film będzie można zobaczyć zarówno na Netflix, jak i w wybranych kinach. Oficjalna premiera została zaplanowana na pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia, czyli 24 grudnia. Innymi słowy, wieczorami po rodzinnym obiedzie, będzie co oglądać! 

Nie patrz w górę
Fot. Materiały prasowe Netflix

Nie patrz w górę
Fot. Materiały prasowe Netflix

Nie patrz w górę
Fot. Materiały prasowe Netflix

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.