Nie patrz w górę
Fot. Materiały prasowe Netflix
O tym się mówi!

Netflix: Leonardo DiCaprio, Jennifer Lawrence i Meryl Streep w najnowszym filmie Adama McKaya!

O czym opowiada "Nie patrz w górę"? Kiedy premiera?

Aleksandra Frankowska 17 listopada 2021 19:27
Nie patrz w górę
Fot. Materiały prasowe Netflix

Ostatni kwartał dla Netflixa jest niezwykle obiecujący. Nie tylko bije rekordy popularności, jeśli chodzi o oglądalność seriali, ale również o liczbę zarejestrowanych użytkowników. Jedna z najpopularniejszych platform streamingowych na świecie wypuściła właśnie zwiastun filmu, który może okazać się prawdziwym hitem. Mowa o produkcji pt. Nie patrz w górę w reżyserii Adama McKaya. W rolach głównych zobaczyć można będzie same gwiazdy: Jennifer Lawrence, Leonardo DiCaprio oraz Meryl Streep. Czy na Netfliz padną kolejne rekordy?

CZYTAJ TEŻ: Emily w Paryżu 2: wszystko co musisz wiedzieć o nowym sezonie serialu Netflixa 2021!

"Nie patrz w górę" - fabuła filmu

Jennifer Lawrence wciela się w rolę studentki astronomii, Kate Dibiasky, która wraz z ze swoim profesorem (w tej roli DiCaprio), odkrywają krążącą kometę wielkości Mount Everestu, na kursie kolizyjnym z Ziemią. Ta ostatnia informacja sprawia, że wpadają w panikę, bowiem w ciągu pół roku może dojść do tragicznej w skutkach katastrofy. Rozpoczynają więc walkę z czasem, chcąc jak najszybciej poinformować ludzkość o nadchodzącym zagrożeniu, jednak... nie jest to łatwe. Spotkanie z Panią Prezydent (Meryl Streep) kończy się fiaskiem. W Białym Domu zupełnie nikt nie zdał sobie sprawy z powagi sytuacji. Udają się również do telewizyjnego show pt. The Daily Rip, gdzie w role prowadzących wcielają się Cate Blanchett oraz Tyler Perry. Robią co mogą, aby poprzez social media i kanały informacyjne dać znać mieszkańcom Ziemi, że zbliża się do nich zagłada. Czy uda im się ocalić planetę i całą ludzkość?

"Nie patrz w górę - obsada

Niesamowita produkcja pełna największych gwiazd - to musi być kolejny hit Netflixa 2021. W rolach głównych zobaczyć można będzie Jennifer Lawrence, Leonardo DiCaprio oraz Meryl Streep. W pozostałych rolach wystąpią Mark Rylance, Ron Perlman, Timothée Chalamet, Ariana Grande, Scott Mescudi (znany jako Kid Cudi), Himesh Patel, Melanie Lynskey, Michael Chiklis i Tomer Sisley.

ZOBACZ TEŻ: Dobra wiadomość dla fanów „Stranger Things”!

"Nie patrz w górę" - kiedy premiera na Netflix 2021?

Film będzie można zobaczyć zarówno na Netflix, jak i w wybranych kinach. Oficjalna premiera została zaplanowana na pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia, czyli 24 grudnia. Innymi słowy, wieczorami po rodzinnym obiedzie, będzie co oglądać! 

Nie patrz w górę
Fot. Materiały prasowe Netflix

Nie patrz w górę
Fot. Materiały prasowe Netflix

Nie patrz w górę
Fot. Materiały prasowe Netflix

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.