Natalia Szroeder
Fot. Instagram @natalia_szroeder
Domy gwiazd

Natalia Szroeder pokazała wnętrza swojego domu! Nowoczesne i z pomysłem!

Minimalizm i podkreślenie surowców!

Aleksandra Frankowska 2 września 2021 12:27
Natalia Szroeder
Fot. Instagram @natalia_szroeder

Jest jedną z najbardziej tajemniczych gwiazd polskiego show biznesu. O swoim związku z raperem Quebonafide nie mówi praktycznie nic, chociaż od lat uchodzą za bardzo zgrany duet. Unika informowania wszystkich o swojej prywatności, jednak na jej Instagramie znaleźć można piękne zdjęcia ukazujące wnętrza jej stylowego domu. Jak mieszka Natalia Szroeder – jaki jest jej styl i gust?

Czytaj też: Natalia Szroeder zdradziła szokujący sekret swojej codziennej pielęgnacji!

Natalia Szroeder pokazała wnętrza swojego domu

Fani wokalistki na jej Instagramie mogą śledzić nie tylko fragmenty z jej pięknego życia, ale również… przepiękne wnętrza. Artystka postawiła bowiem na czerń i biel, w towarzystwie loftowych elementów. Widać bardzo dużo stalowych elementów, które mówią jedno – to wnętrze jest mega nowoczesne! Jest również ogromne, na co wskazują schody na wielu zdjęciach, prowadzące do salonu z jadalnią.

Białe kolory ścian przeplatają się z czarnymi, co pozwala na niesamowitą grę kontrastów. Ciemna podłoga sprawia, że wnętrza stają się przytulne.

Na ścianach dominują obrazy i elementy dekoracyjne, które pozwalają stwierdzić, że Szroeder uwielbia sztukę.

Natalia Szroeder w kuchni

Przy okazji nagrania #hot16challenge2, artystka pokazała wnętrza swojej kuchni, gdzie spędziła dużo czasu podczas pandemii. Ciemne szafki z metalowymi elementami przeplatają się z żółtymi elementami. Efekt jest bardzo świeży!

Czytaj również: Natalia Szroeder pokazała zdjęcie w bikini! Wokalistka ma niesamowite ciało!

A w jadalni? Absolutnie fantastyczny klimat! Drewniany stół, ogrom książek, białe krzesła. Całość współgra ze sobą ze wszystkimi elementami!

Jak Wam się podoba mieszkanie Natalii Szroeder? 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.