Natalia Szroeder
Fot. Instagram @natalia_szroeder
Domy gwiazd

Natalia Szroeder pokazała wnętrza swojego domu! Nowoczesne i z pomysłem!

Minimalizm i podkreślenie surowców!

Aleksandra Frankowska 2 września 2021 12:27
Natalia Szroeder
Fot. Instagram @natalia_szroeder

Jest jedną z najbardziej tajemniczych gwiazd polskiego show biznesu. O swoim związku z raperem Quebonafide nie mówi praktycznie nic, chociaż od lat uchodzą za bardzo zgrany duet. Unika informowania wszystkich o swojej prywatności, jednak na jej Instagramie znaleźć można piękne zdjęcia ukazujące wnętrza jej stylowego domu. Jak mieszka Natalia Szroeder – jaki jest jej styl i gust?

Czytaj też: Natalia Szroeder zdradziła szokujący sekret swojej codziennej pielęgnacji!

Natalia Szroeder pokazała wnętrza swojego domu

Fani wokalistki na jej Instagramie mogą śledzić nie tylko fragmenty z jej pięknego życia, ale również… przepiękne wnętrza. Artystka postawiła bowiem na czerń i biel, w towarzystwie loftowych elementów. Widać bardzo dużo stalowych elementów, które mówią jedno – to wnętrze jest mega nowoczesne! Jest również ogromne, na co wskazują schody na wielu zdjęciach, prowadzące do salonu z jadalnią.

Białe kolory ścian przeplatają się z czarnymi, co pozwala na niesamowitą grę kontrastów. Ciemna podłoga sprawia, że wnętrza stają się przytulne.

Na ścianach dominują obrazy i elementy dekoracyjne, które pozwalają stwierdzić, że Szroeder uwielbia sztukę.

Natalia Szroeder w kuchni

Przy okazji nagrania #hot16challenge2, artystka pokazała wnętrza swojej kuchni, gdzie spędziła dużo czasu podczas pandemii. Ciemne szafki z metalowymi elementami przeplatają się z żółtymi elementami. Efekt jest bardzo świeży!

Czytaj również: Natalia Szroeder pokazała zdjęcie w bikini! Wokalistka ma niesamowite ciało!

A w jadalni? Absolutnie fantastyczny klimat! Drewniany stół, ogrom książek, białe krzesła. Całość współgra ze sobą ze wszystkimi elementami!

Jak Wam się podoba mieszkanie Natalii Szroeder? 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…