VIVA! VIDEO

Profesjonalne słuchawki dopasowane do twoich potrzeb!

Dlaczego warto w nie zainwestować?

Artykuł sponsorowany 8 września 2020 16:32

W ciągu ostatnich miesięcy nasze życie radykalnie się zmieniło. Więcej czasu spędzamy w domu, zajęcia na siłowni zastąpił nam samotny jogging na świeżym powietrzu, a pracę przenieśliśmy z biura do własnego salonu. Analitycy prognozują, że po pokonaniu przez przedsiębiorstwa psychologicznej bariery, praca zdalna może stać się pełnoprawnym zamiennikiem tej biurowej. Jednocześnie większość z nas odczuła niewygody dzielenia przestrzeni z innymi domownikami, problemy podobne do warunków pracy w głośnym open space.

Nowy styl życia narzucił też nowe potrzeby – teraz bardziej niż kiedykolwiek marzymy o własnej kawiarce, szybszym laptopie i lepszych słuchawkach. Te dołączane do smartfona po prostu nie zdają egzaminu w nowej rzeczywistości. Jeśli myślisz o wyborze sprzętu do domu, pracy i uprawiania sportu, poznaj modele z oferty marki Jabra, eksperta w dziedzinie rozwiązań komunikacyjnych. Wśród czterech flagowych modeli na pewno znajdziesz taki, który odpowiada na twoje potrzeby.

Jabra Evolve 65e

sluchawki-jabra
Fot. Mat.prasowe

Model słuchawek Jabra Evolve 65e to idealne rozwiązanie dla niezależnych, mobilnych użytkowników. Łączy w sobie zalety sprzętu do pracy i akcesorium do rozrywki (doskonała jakość odtwarzanej muzyki). Ważące tylko 36 g słuchawki miękko układają się na karku dzięki elastycznemu pałąkowi i idealnie dopasowują się do ucha, za sprawą personalizacji elementów dousznych.

Precyzyjna redukcja szumów pozwala na swobodne prowadzenie biznesowych rozmów w podróży,  a dodatkowe funkcje pomagają dostosować tryb użytkowania do pracy zdalnej w towarzystwie innych domowników. Dioda Busylight sygnalizuje, kiedy nie należy ci przeszkadzać, a opcja HearThrough pozwala na pracę ze słuchawkami bez rezygnacji z dźwięków otoczenia. Idealne, jeśli obowiązki zawodowe łączysz z opieką nad dziećmi!

Wysoką jakość gwarantują certyfikaty UC i Skype for Business, a wygodę użytkowania – technologia bezprzewodowa. Bateria słuchawek Evolve 65e zapewnia 8 godzin rozmowy (na te dni, kiedy call goni następny call) i aż 13 godzin odtwarzania muzyki. Co ważne podczas pracy w domu – słuchawki łączą się jednocześnie z komputerem i smartfonem, a szeroki zasięg pozwala na swobodne przemieszczanie się bez utraty sygnału.

Jabra Evolve 75e

sluchawki-jabra
Fot. Mat.prasowe

Szukasz rozwiązania naprawdę wysokiej jakości? Model Jabra Evolve 75e to wszystkie zalety 65-tki  i... jeszcze więcej. Bateria litowo-jonowa pozwala na aż 14 godzin pracy po zaledwie 2 godzinach ładowania, a system aktywnej redukcji szumów ANC jest niezastąpiony w trudnych warunkach. Oparte o potrójny zestaw mikrofonów rozwiązanie znacznie ułatwiające pracę w open space, szczególnie osobom, które mają trudności ze skupieniem się wśród hałasu. Jeśli zabierzesz je do domu, będziesz mogła swobodnie pracować, nawet gdy sąsiedzi mają remont... Twój głos będzie idealnie słyszany przez rozmówcę, niezależnie od warunków zewnętrznych.

Evolve 75e posiadają też szereg inteligentnych rozwiązań biznesowych, w tym pięć przycisków do szybkiej kontroli rozmów i muzyki, wibracje dla dyskretnego informowania o ważnym telefonie i zintegrowanie z Siri oraz Google Now. Najwyższa jakość dla najbardziej wymagających profesjonalistów!

Jabra Elite 85h

sluchawki-jabra
Fot. Mat.prasowe

Różne kolory do wyboru, znakomity czas pracy baterii i technologia rozpoznająca, kiedy wkładasz i zdejmujesz słuchawki. Czego więcej oczekiwać od lifestyle'owych słuchawek dla osób, które wymagają najczystszego dźwięku muzyki i swobodnych rozmów nawet na ulicy czy w komunikacji miejskiej?

Po zaledwie 15 minutach ładowania możesz cieszyć się pięcioma godzinami użytkowania, a pełne naładowanie wystarcza na 36 godzin (lub 32, przy włączeniu redukcji szumów ANC). Technologia SmartSound rozpoznaje dźwięki otoczenia, tak aby najlepiej dostosować się do warunków, w jakich się znajdujesz, a dzięki Voice Assistant sterowanie słuchawkami odbywa się za pomocą komend głosowych. Jedno słowo wystarczy, żeby aktywować Alexa, Siri lub Google Assistant.

Elite 85h są także czułe na gesty. Ktoś dzwoni? Żeby odebrać, wystarczy założyć słuchawki. Gdy je zdejmiesz, połączenie albo odtwarzana muzyka zostanie automatycznie wyciszona.

Jabra Elite Active 75t

sluchawki-jabra
Fot. Mat.prasowe

Odporne na kurz, deszcz i pot, superlekkie i kompaktowe, wyposażone w etui ładujące (do 28h pracy!) – oto optymalne słuchawki dla aktywnych. Doskonale izolują dźwięki zewnętrzne, ale pozwalają także włączyć technologię HearThrough, co ważne dla bezpieczeństwa podczas joggingu w miejskiej dżungli.

Nowe słuchawki sportowe Jabra gwarantują pełną personalizację, nie tylko dzięki możliwości wyboru sześciu kolorów. Najnowsze technologie Jabra MyControls i MySound zapewniają indywidualne ustawienia przycisków, a także dopasowanie dźwięku do testów słuchu przeprowadzonych w aplikacji Jabra Sound+.  Przy opracowaniu tej technologii producent korzystał z ekspertyzy producentów aparatów słuchowych! Słuchawki dla aktywnych jeszcze nigdy nie były tak wyrafinowane...

Ceny słuchawek:

Evolve 65e – 620 zł
Evolve 75e – 740 zł
Elite 85h – 799 zł
Elite Active 75t – 649 zł

Materiał powstał z udziałem marki Jabra

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA WERNER I MICHAŁ KOŁODZIEJCZYK Dziennikarka TVN i dyrektor redakcji Canal+ Sport. Dziennikarskie DNA połączyli, pisząc razem książkę. A wcześniej... zakochali się w sobie. WOJOWNICZKI Marsz na Wersal, „długi piątek” w Islandii, protesty w wyniku zaostrzenia prawa aborcyjnego w Polsce… Kobiety od zawsze musiały walczyć o swoje prawa. EWA WACHOWICZ – zaskakujący bilans 50-latki. PIOTR MACHALICA o dorastaniu, życiowych rebeliach, miłości i wolności. W cyklu EXTRA Słynny fotograf – Steve McCurry uchwycił w obiektywie niezwykłe relacje między zwierzętami a ludźmi.