Kilka prostych i tanich pomysłów dzięki którym odmienisz swoje wnętrze!

Aleksadra Charzewska 10 lipca 2018 13:30

Nudzi Cię wnętrze Twojego domu? Nie bój się zmian – lato to idealna pora aby je odmienić! Kilka roślin, kolorowe dodatki i odrobina niebieskiego sprawią, że swoje nudne mieszkanie zamienisz w modną, letnią oazę.  

1/7
rzeczy które odmienią twój dom
Copyright @
1/7

Ratan pochodzi z tropikalnych lasów Azji Południowo-Wschodniej i to właśnie on króluje w modnych letnich wnętrzach. Ratanowe donice do kwiatów, a może fotel? Nie musisz wybierać! Ratan to materiał, który wygląda stylowo również w dużych ilościach.

2/7
rzeczy które odmienią twój dom
Copyright @
2/7

Najlepszym sposobem na zmianę minimalistycznego wnętrza są kolorowe dodatki! Wybierz kilka żółtych świec, niebieskich poduszek, a do tego powieś zielone zasłony i rzuć na kanapę różowy koc – Twoje nowe tropikalne mieszkanie gotowe! 

3/7
rzeczy które odmienią twój dom
Copyright @,
3/7

Indigo blue to kolor, który tego lata powinien pojawić się w każdym wnętrzu! Szczególnie dobrze wygląda jako kolor dominujący – na ścianach, na podłodze i jako obicie mebli. Jeśli nie chcesz drastycznych zmian wystarczy, że dokupisz kilka dodatków w tym kolorze, a Twoje mieszkanie dostanie nowego charakteru. 

4/7
rzeczy które odmienią twój dom
Copyright @
4/7

Tego lata oszaleliśmy na punkcie roślin. I dobrze! Są nie tylko ładne, ale też pożyteczne – dostarczają tlen, oczyszczają i nawilżają powietrze. W tym sezonie najmodniejsze są wielkie monstery, pachnące pelargonie i różne rodzaje paproci. 

5/7
rzeczy które odmienią twój dom
Copyright @
5/7

Zapomnij o monochromatycznych ścianach! W tym sezonie powinny wyglądać jak pomalowane akwarelowymi farbami. Wybierz swoje ulubione kolory i zamień swoje wnętrza w prawdziwe dzieła sztuki. 

6/7
rzeczy które odmienią twój dom
Copyright @materiały prasowe
6/7

Kolorowe i wzorzyste kafelki znów powróciły do łask! To prosty sposób na całkowitą przemianę nudnego wnętrza. Połóż je nie tylko w łazience lub w kuchni, ale również w przedpokoju i na tarasie! 

7/7
rzeczy które odmienią twój dom
Copyright @materiały prasowe
7/7

Wolisz monochromatyczne kolory ścian? Najmodniejsze kolory tego sezonu znajdziesz w pudełku swoich ulubionych lodów! Truskawkowy jogurt, mleczna jagoda, a może pomarańczowy sorbet? Wybierz to, co Ci smakuje! 

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.