mieszkanie-miss-polski-ania-jaromin-5
Fot. Akpa, Instargram: @aniajaromin
domy gwiazd

Miss Polski 2020 Anna-Maria Jaromin pokazała mieszkanie!

Jak wyglądają wnętrza? Jaki szczegół w nich zaskakuje?

Redakcja VIVA! 19 stycznia 2021 15:30
mieszkanie-miss-polski-ania-jaromin-5
Fot. Akpa, Instargram: @aniajaromin

Konkurs Miss Polski 2020 odbywał się w czasie pandemii koronawirusa. Sytuacja zmusiła organizatorów do wprowadzeniu wielu ograniczeń. Finał został zrealizowany bez udziału publiczności, a osoby występujące na scenie musiały mieć negatywny wynik testu na obecność koronawirusa. Tytuł Miss Polski 2020 otrzymała Anna-Maria Jaromin - to ona jest najpiękniejszą kobietą w Polsce. W konkurencji wystartowała z numerem 12 i niemal od początku rywalizacji była faworytką. Koronę przekazała jej Miss Polski 2019 – Magdalena Kasiborska.

Wnętrza mieszkania Miss Polski 2020! Jak mieszka Anna-Maria Jaromin?

Jaromin może pochwalić się wieloma tytułami - dziewczyna brała udział w konkursach piękności na całym świecie! Prywatnie jest zwykłą 22-latką, studentką, która jest w szczęśliwym związku ze swoim ukochanym. Ania prowadzi konto na Instagramie, które ma już 16500 followersów - liczba ta ciągle rośnie. Jaromin postanowiła pokazać swoim fanom, jak wygląda jej mieszkanie w Katowicach. Jeden z postów, w którym widać wnętrze mieszkania Anny-Marii pochodzi ze świąt Bożego Narodzenia. Anna opublikowała zdjęcie, na którym pozuje z psem rasy Tosa Inu pod świątecznym drzewkiem. Nieduża choinka została ustawiona pomiędzy klasyczną białą komodą a niską szafką RTV. Ale salon to nie jedyne wnętrze, które można zobaczyć na profilu Jaromin na Instagramie.

Miss Polski 2020 pokazała też fragment jej sypialni. Ściany pomalowane są na kolor lawendowy. Białe łóżko z metalowym wezgłowiem stoi pod jedną z nich - prawdopodobnie pokój jest na tyle mały, że nie udało się ustawić łóżka na środku. To właśnie w tym poście Ania napisała fanom o swojej pasji - grze na gitarze:

„Pewnie nie wiecie tego, że przez 4 lata uczyłam się grać na gitarze. Niestety moja gitara od paru lat tylko leży i czeka, aż w końcu powrócę do tej pasji. Nie wiecie też, że jako mała dziewczynka trenowałam balet. Bardzo podobały mi się stroje baletnic, które kojarzyły mi się z królewnami i właśnie dlatego moim marzeniem było zostać tańczącą królewną. Na zdjęciu możecie zobaczyć bardzo małą mnie, przebraną za baletnicę w przedszkolu. Później hobby taneczne zamieniłam na hobby sportowe. Zaczęłam więc trenować pływanie i jeździć na zawody. Myślę, że większość z Was tego również nie wiedziała”.

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.