MIESZKANIA GWIAZD

O takim domu zawsze marzył. Tak mieszka i pracuje Mariusz Szczygieł!

Wnętrza jego mieszkania robią wrażenie!

Olga Figaszewska 14 kwietnia 2018 17:05

Zastanawiacie się, jak gwiazdy urządzają swoje mieszkania? Co znaczą dla nich poszczególne przedmioty? Mariusz Szczygieł do swojego lokum zaprosił ekipę Dzień Dobry TVN i pokazał, jak mieszka! „Całe życie marzyłem, żeby zarobić na mieszkanie. Pracowałem w telewizji, żeby na nie zarobić. Tylko po to, bo w ogóle telewizja nie jest moim medium”, wyznał Mateuszowi Hładkiemu. Pisarz zdradził, jakie dzieła sztuki ma w swojej kolekcji i dlaczego, swoją kuchnię urządził w ciemnych kolorach!

Mieszkanie Mariusza Szczygła. Jak zostało urządzone?

Czarna kuchnia, biały salon, fioletowa sypialnia i obłędny gabinet, który przekonał ostatecznie dziennikarza do zakupienia lokum. To jego wymarzone mieszkanie w zachodnim stylu, z gabinetem i przestrzenią. Mieści kamienicy z 1936 roku w centrum Warszawy na niecałych 90 metrach kwadratowych. Mariuszowi Szczygłowi zależało na tym, by się w nim... nie nudzić! Każdy z przedmiotów ma swoja historię. Zjawiskowe obrazy, ściany "okryte" książkami, lustro ze śmieci, które wiózł pociągiem z Berlina czy drzwi z zapiskami.

„Nie mogę zagracić go meblami, żeby mnie nie przytłaczało. I żeby kuchnia nie wyglądała jak kuchnia, tylko jak jazzowy bar z czarnym blatem, gdzie wiszą obrazy, bo ja specjalnie nie gotuję. Chodziło o to, żebym mógł zmieniać miejsca, jeden wieczór spędzać tu, drugi tam”, mówił w innym wywiadzie Agnieszce Wójcińskiej z portalu Weranda.pl.

Wnętrza mieszkania Mariusz Szczygła robią wrażenie!  Sprawdź koniecznie, jak zostało urządzone!  

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.