maria-sadowska-dom-jak-wyglada-kobieta-piosenkarka-muzyk-wnetrza
Fot. Adam Pluciński/MOVE
domy gwiazd

Maria Sadowska pokazała nowy dom! To się nazywa rozmach…

Co zadziwia w tym wyjątkowym miejscu?

Redakcja VIVA! 14 listopada 2020 16:30
maria-sadowska-dom-jak-wyglada-kobieta-piosenkarka-muzyk-wnetrza
Fot. Adam Pluciński/MOVE

To gorący czas dla Marii Sadowskiej! W jej życiu zawodowym dużo się dzieje. Ale to nie koniec! Sadowska postanowiła zmienić także miejsce zamieszkania. Gwiazda przeprowadza się podobno z niewielkiego mieszkania w Warszawie właśnie do pięknego domu nad jeziorem. Jak go urządzi? Na pewno wnętrza będą odzwierciedlały jej niezwykle oryginalny styl i charakter.

Nowy dom Marii Sadowskiej! Jak będzie wyglądał?

Gwiazda nie zdradza póki co za dużo szczegółów, ale na swoim profilu na Instagramie postanowiła podzielić się z fanami zdjęciami… sprzed domu! Sadowska pokazała imponujące drzwi wejściowe, a post opatrzyła wiele mówiącym komentarzem.

Sadowska podkreśliła, że dom to najważniejsze miejsce, do którego się zawsze wraca. Oto, co napisała w komentarzu do posta:

Można mieć drzwi do czyjegoś serca, drzwi do innego świata, drzwi do nowych możliwości, drzwi do samego siebie, ale najważniejsze są drzwi do domu, do którego zawsze się wraca…. #prawdziwedrzwi #drzwiCAL #nowydom @drzwical #budujemydom #domnadjeziorem #spelniammarzenia

Podoba Wam się oryginalny projekt drzwi wejściowych w nowym domu Marii Sadowskiej? Trzeba przyznać, że gwiazda wybrała niezwykle spektakularne rozwiązanie!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Cała piosenka Marakeczi już do odsłuchania na Spotify , Tidal czy Empik Go :)

Post udostępniony przez Maria Sadowska (@mariasadowska)

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.