maria-sadowska-dom-jak-wyglada-kobieta-piosenkarka-muzyk-wnetrza
Fot. Adam Pluciński/MOVE
domy gwiazd

Maria Sadowska pokazała nowy dom! To się nazywa rozmach…

Co zadziwia w tym wyjątkowym miejscu?

Redakcja VIVA! 14 listopada 2020 16:30
maria-sadowska-dom-jak-wyglada-kobieta-piosenkarka-muzyk-wnetrza
Fot. Adam Pluciński/MOVE

To gorący czas dla Marii Sadowskiej! W jej życiu zawodowym dużo się dzieje. Ale to nie koniec! Sadowska postanowiła zmienić także miejsce zamieszkania. Gwiazda przeprowadza się podobno z niewielkiego mieszkania w Warszawie właśnie do pięknego domu nad jeziorem. Jak go urządzi? Na pewno wnętrza będą odzwierciedlały jej niezwykle oryginalny styl i charakter.

Nowy dom Marii Sadowskiej! Jak będzie wyglądał?

Gwiazda nie zdradza póki co za dużo szczegółów, ale na swoim profilu na Instagramie postanowiła podzielić się z fanami zdjęciami… sprzed domu! Sadowska pokazała imponujące drzwi wejściowe, a post opatrzyła wiele mówiącym komentarzem.

Sadowska podkreśliła, że dom to najważniejsze miejsce, do którego się zawsze wraca. Oto, co napisała w komentarzu do posta:

Można mieć drzwi do czyjegoś serca, drzwi do innego świata, drzwi do nowych możliwości, drzwi do samego siebie, ale najważniejsze są drzwi do domu, do którego zawsze się wraca…. #prawdziwedrzwi #drzwiCAL #nowydom @drzwical #budujemydom #domnadjeziorem #spelniammarzenia

Podoba Wam się oryginalny projekt drzwi wejściowych w nowym domu Marii Sadowskiej? Trzeba przyznać, że gwiazda wybrała niezwykle spektakularne rozwiązanie!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Cała piosenka Marakeczi już do odsłuchania na Spotify , Tidal czy Empik Go :)

Post udostępniony przez Maria Sadowska (@mariasadowska)

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.