maria-sadowska-dom-jak-wyglada-kobieta-piosenkarka-muzyk-wnetrza
Fot. Adam Pluciński/MOVE
domy gwiazd

Maria Sadowska pokazała nowy dom! To się nazywa rozmach…

Co zadziwia w tym wyjątkowym miejscu?

Redakcja VIVA! 14 listopada 2020 16:30
maria-sadowska-dom-jak-wyglada-kobieta-piosenkarka-muzyk-wnetrza
Fot. Adam Pluciński/MOVE

To gorący czas dla Marii Sadowskiej! W jej życiu zawodowym dużo się dzieje. Ale to nie koniec! Sadowska postanowiła zmienić także miejsce zamieszkania. Gwiazda przeprowadza się podobno z niewielkiego mieszkania w Warszawie właśnie do pięknego domu nad jeziorem. Jak go urządzi? Na pewno wnętrza będą odzwierciedlały jej niezwykle oryginalny styl i charakter.

Nowy dom Marii Sadowskiej! Jak będzie wyglądał?

Gwiazda nie zdradza póki co za dużo szczegółów, ale na swoim profilu na Instagramie postanowiła podzielić się z fanami zdjęciami… sprzed domu! Sadowska pokazała imponujące drzwi wejściowe, a post opatrzyła wiele mówiącym komentarzem.

Sadowska podkreśliła, że dom to najważniejsze miejsce, do którego się zawsze wraca. Oto, co napisała w komentarzu do posta:

Można mieć drzwi do czyjegoś serca, drzwi do innego świata, drzwi do nowych możliwości, drzwi do samego siebie, ale najważniejsze są drzwi do domu, do którego zawsze się wraca…. #prawdziwedrzwi #drzwiCAL #nowydom @drzwical #budujemydom #domnadjeziorem #spelniammarzenia

Podoba Wam się oryginalny projekt drzwi wejściowych w nowym domu Marii Sadowskiej? Trzeba przyznać, że gwiazda wybrała niezwykle spektakularne rozwiązanie!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Cała piosenka Marakeczi już do odsłuchania na Spotify , Tidal czy Empik Go :)

Post udostępniony przez Maria Sadowska (@mariasadowska)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?