Anna Kalczyńska, Halina Rowicka, Viva! 1/2021
Fot. Bartek Wieczorek/Visual Crafters
O tym się mówi!

Mama Anny Kalczyńskiej w niezwykłej formie. To zdjęcie mówi samo za siebie!

Halina Rowicka skończyła 70 lat!

Aleksandra Frankowska 27 sierpnia 2021 12:27
Anna Kalczyńska, Halina Rowicka, Viva! 1/2021
Fot. Bartek Wieczorek/Visual Crafters

Anna Kalczyńska jakiś czas temu spędziła urlop nad polskim morzem w towarzystwie swojej mamy. Halina Rowińska, aktorka skończyła już 70 lat, a wciąż wygląda i czuje się bardzo młodo! Kalczyńska zaskoczyła wszystkich, publikując zdjęcie mamy robiącej szpagat! W tym wieku, taka umiejętność to prawdziwa sztuka! Jak wygląda teraz Halina Rowińska?

Czytaj też: Anna Kalczyńska: „Byłyśmy bardzo blisko ze sobą, chociaż trudno to nazwać przyjaźnią”

Mama Anny Kalczyńskiej robi szpagat na plaży

Halina Rowińska udowadnia, że nawet po 70-tce można mieć dużo energii i siły. Jej córka, dziennikarka Anna Kalczyńska opublikowała niedawno zdjęcie mamy, kiedy ta na plaży robi szpagat. Uwagę zwróciły nie tylko jej umiejętności sportowe i gibkość, ale również figura. 70-letnia aktorka pozuje w bikini i wygląda fenomenalnie! Halina Rowińska pokazała, że bez względu na wiek, można mieć świetną kondycję i wyglądać rewelacyjnie.

Zobacz również: Anna Kalczyńska zadała mamie kilka pytań przed naszą kamerą. Przy jednym pojawiły się łzy...

Internauci byli zachwyceni zdjęciem mamy Kalczyńskiej, a pod zdjęciem posypała się lawina pozytywnych komentarzy. Nic dziwnego, taka forma w wieku 70. lat to absolutny wyjątek!

Jak Wam się podoba energia mamy Anny Kalczyńskiej? 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…