Magdalena Boczarka, dom
Fot. Instagram
Domy gwiazd

Magdalena Boczarska pokazała wnętrza swojego apartamentu!

Nowoczesne wnętrza przyciągają wzrok!

Aleksandra Frankowska 10 maja 2021 15:27
Magdalena Boczarka, dom
Fot. Instagram

Magdalena Boczarska to jedna z najpiękniejszych i najbardziej utalentowanych polskich aktorek. Na jej Instagramie wciąż przybywa obserwatorów. Największą popularność przyniosła jej rola Michaliny Wisłockiej, ale często pojawia się również w serialach i komediach romantycznych. Boczarska chętnie dzieli się tam kadrami z prywatnego życia, chociaż bardzo chroni swoją rodzinę. Aktorka związana jest z Mateuszem Banasiukiem, z którym wspólnie wychowuje syna. Na zdjęciach Boczarskiej można zauważyć kadry z ich stylowego mieszkania w Warszawie, które jest bardzo instagramowe. Wnętrza urządzone zostały bardzo nowocześnie, z uwzględnieniem stylów glamour i industrialnego. Jak mieszka Magdalena Boczarska?

Czytaj również: Magdalena Boczarska: „Zagranie Michaliny Wisłockiej było moją przygodą życia”

Jak mieszka Magdalena Boczarska?

Na zdjęciach Magdy Boczarskiej na Instagramie widać fragmenty jej ekskluzywnego apartamentu. Nie brakuje w nim designerskich elementów, które wpływają na charakter mieszkania. Zdecydowanie wnętrze pełne jest najnowszych trendów, a na uwagę zasługuje przede wszystkim kuchnia, salon oraz klatka schodowa.

W mieszkaniu Boczarskiej jest bardzo dużo światła. Wszystko to za sprawą sporej ilości okien. Meble wykonane zostały z naturalnych materiałów w delikatnych kolorach ziemi – brązie, szarości i czerni. Błyszczące dodatki to efekt wykorzystania do dekoracji stylu glamour.

Zobacz też: Boczarska pokazała intymne zdjęcie z czasów ciąży. Zabrała głos w ważnej sprawie!

W mieszkaniu aktorki znajduje się spora klatka schodowa w stylu industrialnym. Postawiono w niej dużą, przyciągającą wzrok złotą lampę. Przepięknie wygląda również kuchnia, w której punktem centralnym jest wyspa pokryta marmurem na całej swojej powierzchni. W salonie, gdzie Boczarska uwielbia wypoczywać ze swoimi psami, widać duży, szary narożnik – wygodne miejsce do relaksu dla całej rodziny.

Jak podobają Wam się wnętrza Magdaleny Boczarskiej? 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.