Magdalena Boczarka, dom
Fot. Instagram/Magda Boczarska
Domy gwiazd

Magdalena Boczarska pokazała wnętrza swojego apartamentu!

Nowoczesne wnętrza przyciągają wzrok!

Aleksandra Frankowska 12 grudnia 2021 10:29
Magdalena Boczarka, dom
Fot. Instagram/Magda Boczarska

Magdalena Boczarska to jedna z najpiękniejszych i najbardziej utalentowanych polskich aktorek. Na jej Instagramie wciąż przybywa obserwatorów. Największą popularność przyniosła jej rola Michaliny Wisłockiej, ale często pojawia się również w serialach i komediach romantycznych. Boczarska chętnie dzieli się tam kadrami z prywatnego życia, chociaż bardzo chroni swoją rodzinę. Aktorka związana jest z Mateuszem Banasiukiem, z którym wspólnie wychowuje syna. Na zdjęciach Boczarskiej można zauważyć kadry z ich stylowego mieszkania w Warszawie, które jest bardzo instagramowe. Wnętrza urządzone zostały bardzo nowocześnie, z uwzględnieniem stylów glamour i industrialnego. Dziś aktorka obchodzi swoje 43 urodziny!

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Magdalena Boczarska: „Zagranie Michaliny Wisłockiej było moją przygodą życia”

Jak mieszka Magdalena Boczarska?

Na zdjęciach Magdy Boczarskiej na Instagramie widać fragmenty jej ekskluzywnego apartamentu. Nie brakuje w nim designerskich elementów, które wpływają na charakter mieszkania. Zdecydowanie wnętrze pełne jest najnowszych trendów, a na uwagę zasługuje przede wszystkim kuchnia, salon oraz klatka schodowa.

W mieszkaniu Boczarskiej jest bardzo dużo światła. Wszystko to za sprawą sporej ilości okien. Meble wykonane zostały z naturalnych materiałów w delikatnych kolorach ziemi – brązie, szarości i czerni. Błyszczące dodatki to efekt wykorzystania do dekoracji stylu glamour.

ZOBACZ TEŻ: Boczarska pokazała intymne zdjęcie z czasów ciąży. Zabrała głos w ważnej sprawie!

W mieszkaniu aktorki znajduje się spora klatka schodowa w stylu industrialnym. Postawiono w niej dużą, przyciągającą wzrok złotą lampę. Przepięknie wygląda również kuchnia, w której punktem centralnym jest wyspa pokryta marmurem na całej swojej powierzchni. W salonie, gdzie Boczarska uwielbia wypoczywać ze swoimi psami, widać duży, szary narożnik – wygodne miejsce do relaksu dla całej rodziny.

Jak podobają Wam się wnętrza Magdaleny Boczarskiej? 

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.