VIVA! VIDEO

Czy jakość twojego snu zależy od świeżości pościeli?

Poznaj sposób na sypialnię pachnącą letnim, słonecznym dniem!

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA 31 maja 2021 15:06

Można świetnie urządzać mieszkanie, ale zawsze za końcowy efekt odpowiada to „coś”, co jest nieuchwytne. Gdy we wnętrzach otacza nas woń wiatru i delikatnego słońca, czujemy się doskonale.

Piękny zapach na dobry sen

Jak zapewnić sobie idealną świeżość w sypialni, by spać dobrze i budzić się w świetnym nastroju? Jest kilka sposobów, które zdradza nam dekoratorka wnętrz Tatiana Mokra, autorka bloga i konta na Instagramie Tatiana Home Decor. Obejrzyj film i przekonaj się, że drobiazgi tworzą całość, a doskonale urządzone wnętrze może świetnie wpływać na nasze samopoczucie. Dowiedz się, że w dopracowanych pomieszczeniach chodzi nie tylko o rzeczy, które widzimy. Integralnym elementem świetnie urządzonej sypialni jest zapach. Często nie zdajemy sobie z tego sprawy, ale właśnie on odpowiada za to, czy czujemy się tam bezpiecznie, a w rezultacie, czy możemy się zrelaksować i dobrze śpimy.

Tatiana Mokra ma swoje sposoby na doskonałe wnętrze. Ujawnia nam również własną metodę na utrzymanie czystości i wprowadzenie do sypialni zapachu prania, jakby suszyło się na świeżym powietrzu – muskane wiatrem i delikatnym słońcem. Nawet jeśli nie mamy ogródka czy balkonu. Te sposoby dekoratorki wnętrz można podsumować krótko:

  • minimalizm wystroju,
  • naturalne materiały,
  • regularne wietrzenie,
  • częste pranie.

Jak jednak zapewnić rzeczom efekt tej wyjątkowej świeżości, niczym suszonym na zewnątrz, gdy pranie musimy suszyć wewnątrz mieszkania? Dla wielu z nas jest to najwyższy standard. Ten sposób suszenia, choć daje niezwykły efekt odczuwalny na tkaninach, niestety nie jest dostępny dla każdego. Ale czy jest sposób na zapewnienie tkaninom takiej świeżości, jak gdyby schnęły one na delikatnym wietrze, nawet kiedy robimy to wewnątrz mieszkania? I na to dekoratorka znalazła sposób, który sprawdzi się zarówno tym osobom, które nie mają ogródka czy balkonu, ale też wszystkim w deszczowy dzień.

„Z pełnym przekonaniem mogę powiedzieć, że najnowsza, rewolucyjna linia płynów do prania od Lenor – Fresh Air Effect przeniosła świeżość mojego prania na wyższy poziom – niezależnie od okoliczności" - wyjaśnia Tatiana.

Płyny do płukania tkanin Lenor Fresh Air Effect - rewolucja na rynku

Niezależnie od tego, gdzie suszymy pranie, zawsze będzie pachniało tak, jakby suszyło się na świeżym powietrzu.

Kadr z wideo Lenor
Fot. Viva.pl

Płyny do płukania Lenor Fresh Air Effect nie tylko spełniają oczekiwania  odnośnie wyjątkowej świeżości, ale bez trudu dobierzemy odpowiedni wariant do naszych preferencji, gdyż dostępne są w trzech wariantach zapachowych:

  • Fresh Wind
  • Pink Blossom
  • Summer Day

Lenor Fresh Air Effect to też najbardziej skoncentrowane płyny do płukania tkanin dostępne na rynku. Są aż dwa razy bardziej skoncentrowane od dotychczas dostępnych płynów Lenor z innych  kolekcji. Zajmują mniej miejsca i są równie trwałe!

Z Lenor Fresh Air Effect wszystkie nasze domowe tkaniny będą pachniały, jakbyśmy suszyły je na świeżym powietrzu.

„To dla mnie idealne rozwiązanie. Sprawdza się nie tylko gdy brzydka pogoda uniemożliwia suszenie prania na zewnątrz, ale i wiele z nas po prostu nie ma takiej możliwości ze względu na brak balkonu czy ogrodu. Musimy też pamiętać o tym, że suszące się tkaniny mogą zbierać nieprzyjemne zapachy pochodzące ze smogu czy innych zanieczyszczeń powietrza, gdy mieszkamy w bliskim sąsiedztwie ulicy. Teraz to nie problem, najwyższy standard długotrwałej świeżości jest na wyciągnięcie ręki”, zapewnia Tatiana Mokra.

Kadr z wideo Lenor
Fot. Viva.pl

Odpoczynek w sypialni, dobry nastrój w całym domu, idealne samopoczucie w swoich ubraniach – na to wszystko wpływa niezwykła świeżość, którą dają nam nowe płyny do płukania tkanin od Lenor.

Materiał powstał z udziałem marki Lenor.

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?