Kobieta Roku Glamour 2023: modelki
Fot. Adrian Stykowski
RELACJA

Gala Kobieta Roku Glamour 2023 już za nami, ale emocje, płomienne przemowy i niezwykłe osobowości pozostaną z nami na długo

Zobacz, jak bawiliśmy się podczas tej wyjątkowej gali

Konrad Szczęsny 9 listopada 2023 16:16
Kobieta Roku Glamour 2023: modelki
Fot. Adrian Stykowski

Tegoroczna edycja Kobiety Roku Glamour odbyła się w Zamku Ujazdowskim w Warszawie. Październik od lat kojarzy nam się z tą właśnie galą, na której zawsze pojawiają się największe gwiazdy. Kto został wyróżniony w 2023 roku? Jak bawili się goście? Dowiedz się więcej – zobacz fotorelację z tego magicznego wieczoru.

Kobieta Roku Glamour 2023: statuetki
Fot. Adrian Stykowski/Kobieta Roku Glamour 2023: Apart.pl był sponsorem statuetek

Glamour od lat wspiera młodych, zdolnych artystów. To wyjątkowe wydarzenie, jakim jest „Kobieta Roku Glamour”, uświetnił występ utalentowanej wokalistki, Zalii. Krótko po tym występie na scenie pojawiła się Katarzyna Dąbrowska, redaktorka naczelna „Glamour”. Tego wieczoru Kasia stworzyła zgrany duet z Martą Lech-Maciejewską, która kilka lat temu odebrała nagrodę w kategorii BIZNES.

Kobieta Roku Glamour 2023: Zalia
Fot. Adrian Stykowski/Kobieta Roku Glamour 2023: Zalia

Wyróżnienia w pięciu kategoriach i dwóch kategoriach specjalnych przypadły wyjątkowym osobom.

Mery Spolsky przekazała statuetkę w kategorii MISJA Małgorzacie Rozenek-Majdan za jej zaangażowanie w normalizację tematu in vitro i walkę o spełnienie marzeń o rodzicielstwie dla każdej kobiety.

Kobieta Roku Glamour 2023: Małgorzata Rozenek-Majdan
Fot. Adrian Stykowski/Kobieta Roku Glamour 2023: Małgorzata Rozenek-Majdan

Justyna Kosmala wręczyła nagrodę w kategorii BIZNES Marcie Niedźwieckiej za jej imponujący dorobek zawodowy.

Kategoria POPKULTURA – Ofelia przekazała tę statuetkę Helenie Englert. To była bez wątpienia jedna z najbardziej wzruszających i refleksyjnych chwil podczas tego wieczoru. Młoda aktorka przeczytała przejmujący manifest Kory.

Katarzyna Sokołowska, guru mody, wręczyła nagrodę Zuzi Kołodziejczyk w kategorii STYL, podkreślając, że w byciu stylowym nie chodzi tylko o zewnętrzną reprezentację, ale również codzienne zachowanie i małe wybory.

Kategoria specjalna – IKONA: Magda Mołek wręczyła statuetkę Natalii Przybysz, która swoją postawą od lat pokazuje, że kobiety mogą, a nawet POWINNY żyć po swojemu i na własnych zasadach.

Kategoria specjalna – Glamour x Bottica – Prezeska marki Bottica wręczyła tę nagrodę Karolinie Ferenstein-Kraśko. Miłośniczka koni, natury i propagatorka wiary we własne możliwości opowiadała ze sceny, jak ważne jest to, aby nie być obojętnym.

Kobieta Roku Glamour 2023: Karolina Ferenstein-Kraśko, Magdalena Różniak założycielka marki Bottica
Fot. Adrian Stykowski/Karolina Ferenstein-Kraśko, Magdalena Różniak założycielka marki Bottica

Kategoria MĘŻCZYZNA ROKU wywołała wiele emocji. Statuetkę otrzymał aktor, który konsekwentnie i bez strachu mówi o rzeczach ważnych (nie zawsze wygodnych), Maciej Stuhr. Piotr Jacoń nagrał wideo, w którym na odległość pogratulował zwycięzcy, a nagrodę podczas gali wręczyła mu… bohaterka pierwszej okładki polskiego wydania Glamour, Joanna Brodzik. Aktorka przyznała, że na co dzień stroni od mediów, ale taka okazja nie mogła jej ominąć.

Wszystkie statuetki zostały ufundowane i zaprojektowane przez firmę Apart, a plebiscyt Kobieta Roku Glamour 2023 wsparły kultowe marki: Apart, Bottica i Realme.

Kobieta Roku Glamour 2023: IQOS
Fot. Adrian Stykowski
Od lewej: Radosław Kumorek (Apart.pl), Katarzyna Dąbrowska (Burda), Piotr Szurek (Apart.pl)
Fot. Adrian Stykowski/Od lewej: Radosław Kumorek (Apart.pl), Katarzyna Dąbrowska (Burda), Piotr Szurek (Apart.pl)

Kobieta Roku Glamour 2023: Bottica Beauty Bar
Fot. Adrian Stykowski/Kobieta Roku Glamour 2023: Bottica Beauty Bar

Po części oficjalnej na gości czekało wiele atrakcji, m.in. strefa marki Bottica (na własnej skórze można było tam przekonać się o skuteczności ich kosmetyków do pielęgnacji).

Tuż przy wejściu na wydarzenie mieściła się ścianka Cocolita – po uderzeniu w dzwoneczek obdarowywano wszystkich chętnych kosmetycznymi upominkami.

Kobieta Roku Glamour 2023
Fot. Adrian Stykowski/Cocolita.pl - Joanna Kusz, Weronika Biernacka, Joanna Mierzwa, Sylwia Kot, Adrianna Czech, Anna Załęcka

W przestrzeni Realme znajdowała się z kolei scenografia niczym z planu filmowego – zainteresowani mogli zrobić tam sobie klimatyczne zdjęcia przy pomocy sprzętu od tej marki.

Kobieta Roku Glamour, Strefa Realme
Fot. Adrian Stykowski/Kobieta Roku Glamour 2023: strefa Realme

Kobieta Roku Glamour 2023, Strefa Realme
Fot. Adrian Stykowski/Tomasz Nowicki – PR Manager, Laura Tang – Brand Manager, Justyna Kościuk – Senior Marketing Manager w strefie Realme

To był wieczór pełen przyjaciół „Glamour”, a rodzinna, dziewczyńska atmosfera była odczuwalna od pierwszych chwil wydarzenia. Ta wzruszająca i pełna energii noc na pewno pozostanie w naszej pamięci.  

Kobieta Roku Glamour 2023
Fot. Adrian Stykowski/Ewelina Dorda (Burda), Magdalena Moczarska (Aliganza), Alicja Jakubowska (Zamek Królewski), Paulina Dworak (Vertigo)

Kobieta Roku Glamour 2023
Fot. Adrian Stykowski/Od lewej: Michał Helman (Burda), Aneta Wikariak (Burda), Karolina Roch (N31 Restaurant by Robert Sowa), Łukasz Kędzior (BNP Paribas)​​​​​​​

Kobieta Roku Glamour 2023
Fot. Adrian Stykowski/Od lewej Aleksandra Seweryn (Ambasadorka Bielenda 2018), Patrycja Michniak (Great Story Community), Radosław Grabowski (Burda), Paulina Bernacka (Ambasadorka Bielenda 2021)

Kobieta Roku Glamour 2023: strefa IQOS
Fot. Adrian Stykowski

Apart.pl, sponsor statuetek Kobieta Roku Glamour 2023
Fot. Adrian Stykowski/Apart.pl był sponsorem statuetek Kobieta Roku Glamour 2023

TAGI #Glamour

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.