Karol Linetty partnerka WAGs kim jest partnerka pilkarza
Fot. Instagram: @linetty_7
o tym się mówi

Kim jest partnerka bohatera meczu ze Słowacją Karola Linetty?

Jest piękna! To jedna z mniej znanych polskich WAGs…

Redakcja VIVA! 15 czerwca 2021 19:30
Karol Linetty partnerka WAGs kim jest partnerka pilkarza
Fot. Instagram: @linetty_7

Trwa Euro 2020, a piłkarskie emocje sięgają zenitu! Polska drużyna ma już za sobą pierwszy mecz, niestety przegrany. Jedyną bramkę dla Polski podczas starcia ze Słowacją strzelił Karol Linetty, piłkarz, który wcale nie miał pewności, że dostanie powołanie do kadry na mistrzostwa! Teraz został bohaterem drużyny, która nie najlepiej radziła sobie na murawie. Podczas gdy zagorzali kibice piłki nożnej już zacierają ręce przed kolejnym, sobotnim meczem polskiej drużyny, my postanowiliśmy przyjrzeć się partnerce Karola Linetty, bo jest to jedna z mniej znanych polskich WAGs. Co wiemy o Wioletcie Kanafie?

Zobacz także: Polskie WAGs, które trzeba znać! Lewandowska, Marina i Celia to nie wszystko!

Partnerka Karola Linetty - kim jest jedna z mniej znanych polskich WAGs?

Karol Linetty od 2014 roku jest w związku z pochodzącą ze Słupcy Wiolettą Kanafą. W sierpniu 2019 roku na świat przyszła córeczka Karola i Wioletty, której zakochani dali na imię Sofia. Wtedy, na swoim koncie na Instagramie Linetty opublikował niezwykle wzruszający post. Zdjęcie partnerki i malutkiej córeczki opatrzył komentarzem:

Jestem TATĄ! 🥰🤩 Dziś na świat przyszła moja córeczka Sofia! 👼 Rozpoczynamy najpiękniejszą przygodę w naszym życiu! 👨‍👩‍👧 @w.kanafa jestem z Ciebie bardzo dumny!

Jak poznali się Karol Linetty i Wioletta Kanafa?

26-letni Karol na co dzień gra we włoskiej drużynie FC Torino. Tam też mieszkają Karol, Wioletta i mała Sofia. Para poznała się w zaskakujących okolicznościach… w klinice rehabilitacyjnej. Piłkarz odbywał tam leczenie, a Wioletta w niej pracowała. Linetty podobno zobaczył Wiolettę w windzie i zaproponował jej wodę aloesową. Ona odmówiła. Karol nie odpuszczał i przekazał wodę razem ze swoim numerem telefonu poprzez pielęgniarkę. Wioletta dała się przekonać i odezwała się do Karola…

Zobacz także: Po meczu Polska-Słowacja MaRina mierzy się z hejtem: „Powiedz swojemu chłoptasiowi, że…”

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.