Kasia Skrzynecka, Katarzyna Skrzynecka, Viva! 22/2019
Fot. Piotr Porębski
domy gwiazd

Katarzyna Skrzynecka pokazała, jak wygląda jej przepiękny taras!

Za prace ogrodnicze zabrała się z córeczką i pasierbicą…

Aleksandra Frankowska 18 maja 2021 17:30
Kasia Skrzynecka, Katarzyna Skrzynecka, Viva! 22/2019
Fot. Piotr Porębski

Wszyscy czekamy na ciepłe, wiosenne dni. Również Katarzyna Skrzynecka, która uwielbia roślinność i rodzinne spędzanie czasu na tarasie. Katarzyna Skrzynecka wraz z rodziną mieszka na co dzień na warszawskim Mokotowie. Jednak aktorka nie ukrywa, że jej wielką miłością jest Grecja. Nic dziwnego, że zdecydowała się przenieść choć jej część do stołecznego mieszkania.

Zobacz także: Katarzyna Skrzynecka z dnia na dzień bardzo zeszczuplała! 

Katarzyna Skrzynecka zakochana w Grecji

Od lat Kasia Skrzynecka i jej mąż Marcin Łopucki wyjeżdżają na letni urlop do Grecji. To ich ulubiony kraj i to właśnie na jego cześć nadali imię swojej córce – Alikia Ilia. Stamtąd mają najpiękniejsze wspomnienia, dlatego też swój dom w Polsce urządzili z akcentami przypominającymi im ukochaną Helladę. Nic dziwnego, że na balkonie pojawiły się także greckie rośliny, które tylko dodały uroku temu wyjątkowo przytulnemu miejscu w ich mieszkaniu.

Kasia zaczęła już prace ogrodowe - w zadaniu pomagały jej córka i pasierbica. Ze zdjęcia na Instagramie widać, że świetnie się przy tym bawiły!
 

Taras Katarzyny Skrzyneckiej to oaza spokoju

Na innych zdjęciach na Instagramie, Kasia Skrzynecka pokazała, w jaki sposób wraz z mężem urządziła taras. Nie mogło zabraknąć greckich akcentów i tamtejszej roślinności, którą tak uwielbia małżeństwo. Na zdjęciach widać, jak Marcin Łopucki przesadza kwiaty i najwyraźniej, bardzo to lubi! Roślin na balkonie jest tak dużo, że internauci zaczęli zastanawiać się, co aktorka robi z nimi jesienią i zimą. Gwiazda odpowiedziała im w opisie zdjęcia.

Mąż w sobotnim ogrodniczym uniesieniu zmieniał nasz taras w kawałek Grecji (…) Przyjechała z nami z Grecji do towarzystwa dla greckiej Bougenvillei, która mieszka z nami już 3 lata, latem „czując Grecję” i udając Greka na tarasie warszawskiego budynku, a zimując w cieple w domu przy słonecznym południowym oknie. To Carpobrotus aequilaterus. Lubi nadmorskie piaszczysto-skaliste tereny… na zimę (polską zimę) lepiej do domu… – napisała Skrzynecka. 

Zobacz także: Katarzyna Skrzynecka wyznała prawdę na temat botoksu!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🍀💜🍉☕ kawka 🙂 MIŁEGO DNIA 🍀☀️ Lato trwaj jeszcze... trwaj 🙂💜🌺🌸 #carpediem #goodvibes

Post udostępniony przez Katarzyna Skrzynecka (@katarzyna_skrzynecka)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?