Katarzyna Dowbor, kuchnia
Fot. Instagram/Katarzyna Dowbor
Domy gwiazd

Katarzyna Dowbor pokazała swoją domową kuchnię i stylową zastawę!

Wnętrze jest bardzo przytulne i pełne tradycji!

Aleksandra Frankowska 29 kwietnia 2021 12:27
Katarzyna Dowbor, kuchnia
Fot. Instagram/Katarzyna Dowbor

Katarzyna Dowbor to jedna z najlepszych polskich dziennikarek, która od lat działa w branży telewizyjnej. Mama Macieja Dowbora i teściowa Joanny Koroniewskiej wciąż zaraża dystansem i optymizmem. Jej fanów na Instagramie wciąż przybywa. Nic dziwnego – prezenterka, która obecnie zajmuje się równie programem Nasz nowy dom, pomagając rodzinom w potrzebie wyremontować ich domy, doskonale urządziła również własne cztery kąty. Mowa przede wszystkim o kuchni, w której można zauważyć nawiązania do polskiej tradycji. W tym wnętrzu można poczuć się, jak w prawdziwym domu – pełnym rodzinnego ciepła, miłości i przede wszystkim, doskonałego jedzenia. Jak wygląda kuchnia Katarzyny Dowbor?

Zobacz też: Katarzyna Dowbor na co dzień odnawia domy innych... A jak wyglądają jej cztery kąty?

Katarzyna Dowbor pokazała wnętrza stylowej kuchni

Uwagę internautów zwróciła ostatnio zastawa, którą Katarzyna Dowbor pokazała na jednym ze zdjęć w social mediach. Przepiękny niebieski odcień porcelany przypomina tę z Włocławka, bardzo popularną w dawnych czasach i obecnie bezcenną. Katarzyna Dowbor powiedziała kiedyś, że drewniane szafki, które widać w jej kuchni to pozostałość po poprzedniej właścicielce domu. Jak widać, filozofia zero waste jest jej dobrze znana. Na półkach i stole widać mnóstwo pamiątek, zdjęć i obrazów. Dowbor uwielbia również świeże kwiaty, które zawsze można znaleźć w jej kuchni.

Ogromny stół to niezbędny element tych wnętrz, gdzie w święta spotyka się cała rodzina. W kuchni widać również duże okna, które sprawiają, ze do pomieszczenia wpada mnóstwo światła. To wnętrze jest niezwykle przytulne i pełne tradycji.

Jak Wam się podoba kuchnia Katarzyny Dowbor? 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.