Jest naprawdę luksusowy!

Weronika Chocholska 23 lutego 2019 11:01

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez sprzedali swoje stare mieszkanie przy Park Avenue w Nowym Jorku. Teraz, para kupiła luksusową willę w Malibu! Poprzednie, choć luksusowe, mieszkanie, przy nowym domu wypada…licho! Za nową posiadłość mierzącą 370 metrów kwadratowych zapłacili 7 milionów dolarów! Dom jest po renowacji kosztującej 2 miliony dolarów.

Dom Jennifer Lopez i Alexa Rodrigueza w Malibu

Ozdoby w willi nawiązują klimatem do bliskiego wschodu. Jak wygląda jej rozkład? Lopez i Rodriguez bedą teraz mieszkali w trzypiętrowej rezydencji z trzema sypialniami, trzema łazienkami, kuchnią otwartą na zewnątrz oraz…oddzielnym apartamentem na trzecim piętrze! Na zewnątrz znajduję się wielki ogród z podwórkiem, mini golf i luksusowy basen! Widoki przepięknego Malibu, para będzie mogła oglądać z przestronnego tarasu. 

Willa zdecydowanie zachwyca. Jeżeli chcecie zobaczyć jak wygląda, sprawdźcie naszą galerię!  

1/7
Dom Jennifer Lopez
Copyright @Architectural Digest
1/7

Nowy dom zbudowany jest w nowoczesnym stylu, lecz wnętrze ma wiele elementów orientu. Do willi wpada wiele światła przez wysokie okna i przeszklone drzwi.  A gdy zapadnie noc...posiadłość pięknie podkreśla ogrodowe oświetlenie!

2/7
Dom Jennifer Lopez
Copyright @Architectural Digest
2/7

Otwarte wyjście na ogród połączone jest z wejściem na mały basen.  W nowym domu wyposażenie zawiera wiele elementów drewna. 

3/7
Dom Jennifer Lopez
Copyright @Architectural Digest
3/7

Salon wyposażony jest dosyć skromnie, lecz jedna rzecz szczególnie przykuwa uwagę... W pokoju dziennym telewizję można oglądać, aż na sześciu ekranach! 

4/7
Dom Jennifer Lopez
Copyright @Architectural Digest
4/7

W sypialni drewniane elementy kontrastują z surową, betonową ścianą ozdobioną geometrycznym elementem. Całość wykonana jest raczej w ciemnych, lecz przytulnych barwach, a koloru dodają fuksjowe kwiatki na stolikach nocnych. 

5/7
Dom Jennifer Lopez
Copyright @Architectural Digest
5/7

W ogrodzie znajduje się ogromny basen, nad którym można relaksować się w szarej altance. W środku niej, oprócz klasycznych mebli ogrodowych, znajdują się dwa wiszące telewizory i ogrodowa kuchnia. 

6/7
Dom Jennifer Lopez
Copyright @Architectural Digest
6/7

Gabinet Lopez utrzymany jest w ciemnych kolorach. W centrum stoi szklany stół otoczony ciemnymi biurowymi krzesłami. Do pomieszczenia wpada dużo światła, więc cały pokój nie jest za ciemny do pracy. 

7/7
Dom Jennifer Lopez
Copyright @Architectural Digest
7/7

Para posiłki może spożywać w jasnej jadalnii ozdrobionej kolorowymi, abstrakcyjnymi malowidłami na ścianach. Szklany, długi stół zapewni miejsca dla 6 osób. 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?