Obiad w ogrodzie
Fot. Adobe.Stock.com
domy gwiazd

Obiad w ogrodzie? Gwiazdy spędzają kwarantannę w luksusowych warunkach!

David Beckham grilluje z rodziną, a Jennifer Lopez…

Redakcja VIVA! 17 kwietnia 2020 19:30
Obiad w ogrodzie
Fot. Adobe.Stock.com

Gwiazdy izolują się w domach w obliczu zagrożenia koronawirusem. Ładna pogoda na zewnątrz skłania ich jednak do spędzania czasu na dworze. Spokojnie, nie łamią zasad wprowadzonych przez państwa na całym świecie, aby nie opuszczać domów. Gwiazdy wychodzą do przydomowych ogródków… A raczej ogrodów! Tam spędzają czas z rodziną na przygotowywaniu pyszności i wspólnym biesiadowaniu przy stole.

David i Victoria Beckham w Cotswolds

David i Victoria Beckham mogą nie tylko delektować się domowymi pizzami w swoim domu w Cotswolds w Wielkiej Brytanii (para ma podobno specjalny piec do pizzy), ale mogą także organizować rodzinne grille na terenie posiadłości. Rodzina ma zestaw do grillowania na patio, z drewnianym stołem do jadalni, który wieczorami można oświetlić małymi lampkami.

Courteney Cox - obiad nad basenem

Courteney Cox mieszka w pięknym domu na plaży w Malibu. Nic więc dziwnego, że ma w pełni wyposażoną kuchnię na tarasie, aby korzystać z posiłków na otwartym powietrzu. Strefa jadalna dla 12 osób położona jest tuż obok basenu.

Obiad w ogrodzie Nigelli Lawson

Nawet w chłodnej Wielkiej Brytanii można stworzyć jadalnię w ogrodzie! Znana z kultowych już programów o gotowaniu Nigella Lawson przekształciła swój ogród w oazę zieleni. Przygotowany przez Nigellę posiłek w takich okolicznościach przyrody to lepsze niż wizyta w znanej restauracji!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Someone on here asked me if the fairy lights were still up in my garden. The answer is: of course!

Post udostępniony przez Nigella (@nigellalawson)

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez - przekąski nad basenem

Rezydencja w Miami, w której Jennifer Lopez i Alex Rodriguez izolują się podczas pandemii koronawirusa, ma pięknie zagospodarowany taras - na zewnątrz mieści się specjalna kabina z grillem.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Family feud 😅❤️ Caption this... #coupleschallenge

Post udostępniony przez Alex Rodriguez (@arod)

Kendall Jenner - romantyczna kolacja na tarasie

Kolacja w blasku księżyca? W domu Kendall Jenner w Los Angeles to możliwe. Gwiazda ma duży kominek, wokół którego może gromadzić się z domownikami i spożywać przekąski.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🪐

Post udostępniony przez Kendall (@kendalljenner)

Jadalnia na tarasie u Catherine Zety-Jones

Catherine słynie ze swoich umiejętności projektowania wnętrz. Taras z tyłu jej domu został przekształcony na strefę do organizowania przyjęć. Znajduje się tu nawet kryształowy żyrandol!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Enjoying a family night on the patio. Who else feels like this Summer flew by?! #Love #StyleByZeta

Post udostępniony przez Catherine Zeta-Jones (@catherinezetajones)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.