mieszkanie Doroty Naruszewicz
Fot. Instagram@dorotanaruszewicz_
Domy gwiazd

Znana z Klanu Dorota Naruszewicz pokazała swoje mieszkanie!

Wygląda jak paryski apartament!

Redakcja VIVA! 30 stycznia 2021 18:30
mieszkanie Doroty Naruszewicz
Fot. Instagram@dorotanaruszewicz_

Dorota Naruszewicz to aktorka, która ogromną popularność zdobyła dzięki serialowi Klan, w którym wcielała się w Beatę Borecką. I choć od lat nie gra już w tej produkcji, to jednak fani nadal za nią tęsknią! Na szczęście aktorka nie zniknęła zupełnie z ekranów, bo od dwóch lat można ją podziwiać w roli księżnej litewskiej Julianny Twerskiej w Koronie królów emitowanej na antenie TVP. A także na Instagramie, na którym jest bardzo aktywna. I to właśnie tam, możemy podziwiać jak mieszka gwiazda! Wnętrza jej domu są bardzo przytulne i stylowe. Sami zobaczcie!

Jak mieszka Dorota Naruszewicz, czyli Beatka z Klanu?

Dzięki temu, że Dorota Naruszewicz bardzo często wrzuca zdjęcia na swój feed na Instagramie, możemy dość dokładnie przyjrzeć się jej mieszkaniu! Ze zdjęć wynika, że znajduje się ono w Warszawie, w niskim bloku lub apartamentowcu. Uwagę przyciąga sztukateria na ścianach, która nadaje wnętrzom paryskiego szyku, podobnie jak efektowna zabudowa ścian oraz imitacja kominka.

Duże wrażenie robi także ogromne lustro w stylowej ramie, przy którym aktorka może nawet poprawiać makijaż: 

W mieszkaniu znalazło się także miejsce na pianino. Dzięki temu, że instrument jest biały, doskonale komponuje się z otoczeniem. 

Biel jest kolorem wiodącym także w kuchni z dużą wyspą wykończoną czarny, kamiennym blatem:

Za to w sypialni pasuje znacznie bardziej nastrojowa atmosfera! Choć sztukaterie też są tutaj obecne!

W domu aktorki nie brakuje też miejsc do spokojnej lektury. Choć to zdjęcie zrobiło furorę w sieci z zupełnie innego powodu!:-)

Latem aktorka może relaksować się też na sporych rozmiarów tarasie wykończonym w drewnie. Ma na nim bardzo ciekawe, lekkie meble w odcieniu pastelowego turkusu.

Życie prywatne Doroty Naruszewicz

Prywatnie Dorota Naruszewicz jest żoną prawnika Tomasza Żórawskiego. Para pobrała się w 2005 roku i ma dwie córki. Ninę, która w tym roku będzie już pełnoletnia oraz piętnastoletnią Nellę. Aktorka wraz z rodziną mieszka w Warszawie. Gra w serialu Korona królów, a w wolnych chwilach ćwiczy jogę.  

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.