Jak wykorzystac czas pomiedzy swietami
Fot. Canva
O tym się mówi!

Jak wykorzystać wolny czas pomiędzy świętami?

Mamy kilka sprawdzonych trików! Sprawdź je!

Aleksandra Frankowska 27 grudnia 2021 12:30
Jak wykorzystac czas pomiedzy swietami
Fot. Canva

Boże Narodzenie to piękny czas, ale mija niezwykle szybko. Zaraz potem niektórzy wracają na krótki czas do pracy, by potem odpocząć witając Nowy Rok. Jest to więc czas, w którym można postawić na odpoczynek, ponieważ obowiązków nie ma wiele, a umysł ma szansę się wyciszyć. Jak wykorzystać czas pomiędzy świętami?

ZOBACZ TEŻ: Przygotowujesz sylwestra? Oto najlepsze przekąski!

Co robić między Świętami 2021?

Pomiędzy świętami warto nieco zwolnić, może nawet wziąć trochę wolnego, które pozwoli odpocząć głowie. W tym czasie można sięgnąć po nową książkę, która pozwoli wyobraźni nieco odpłynąć. Czasem warto też wrócić do swojej ulubionej lektury, która pozwoli Wam przywrócić pewne wspomnienia z czasów, kiedy często po nią sięgaliście.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez @wilkvirginia

Filmy i seriale

Ciekawą formą odpoczynku jest nadrobienie filmów i seriali. Najlepiej wybrać jednak te spokojne, odprężające – a może nawet świąteczne, aby wprowadzić się nieco w klimat, który już niedługo opanuje domy na całym świecie. Do tego relaksująca będzie zimowa herbata lub napar z cynamonem, imbirem, cytryną i miodem.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Jak szybko dojść do formy po sylwestrowej imprezie?

Planszówki

Nie zapomnij o najlepszej rozrywce na świecie - grach planszowych. Potrafią uratować każdy wieczór towarzyski, a jeśli będziecie z domownikami mieli więcej czasu dla siebie, możecie wspólnie rozwijać umysł i zobaczyć, kto z Was jest najlepszy w wygrywaniu. To świetna zabawa, zbliżająca przyjaciół i rodzinę!

Niech dom stanie się Twoją oazą

Ponieważ tydzień pomiędzy świętami wszyscy spędzimy w domach ze względu na spore ograniczenia w podróżowaniu, warto sprawić, że stanie się on prawdziwą, relaksującą oazą. Niech pojawią się w nim świece - to one potrafią poprawić każdy nastrój i wprowadzić cudowną atmosferę. Jeśli chcesz oczyścić głowę i odprężyć umysł, koniecznie zapal kilka z nich. Będą nie tylko nastrojowe, ale ustroją również Twoje wnętrza, którym z pewnością przyda się nieco świątecznej aury. Koniecznie wybierz te zapachowe, a jeśli masz jedynie klasyczne, nie zapomnij o olejkach eterycznych, które mają niezwykłe właściwości aromaterapeutyczne. 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.