Jak wykorzystac czas pomiedzy swietami
Fot. Canva
O tym się mówi!

Jak wykorzystać wolny czas pomiędzy świętami?

Mamy kilka sprawdzonych trików!

Aleksandra Frankowska 27 grudnia 2020 11:00
Jak wykorzystac czas pomiedzy swietami
Fot. Canva

Boże Narodzenie to piękny czas, ale mija niezwykle szybko. Zaraz potem niektórzy wracają na krótki czas do pracy, by potem odpocząć witając Nowy Rok. Jest to więc czas, w którym można postawić na odpoczynek, ponieważ obowiązków nie ma wiele, a umysł ma szansę się wyciszyć. Jak wykorzystać czas pomiędzy świętami?

Co robić między Świętami 2020?

Pomiędzy świętami warto nieco zwolnić, może nawet wziąć trochę wolnego, które pozwoli odpocząć głowie. W tym czasie można sięgnąć po nową książkę, która pozwoli wyobraźni nieco odpłynąć. Czasem warto też wrócić do swojej ulubionej lektury, która pozwoli Wam przywrócić pewne wspomnienia z czasów, kiedy często po nią sięgaliście.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez @wilkvirginia

Filmy i seriale

Ciekawą formą odpoczynku jest nadrobienie filmów i seriali. Najlepiej wybrać jednak te spokojne, odprężające – a może nawet świąteczne, aby wprowadzić się nieco w klimat, który już niedługo opanuje domy na całym świecie. Do tego relaksująca będzie zimowa herbata lub napar z cynamonem, imbirem, cytryną i miodem.

Planszówki

Nie zapomnij o najlepszej rozrywce na świecie - grach planszowych. Potrafią uratować każdy wieczór towarzyski, a jeśli będziecie z domownikami mieli więcej czasu dla siebie, możecie wspólnie rozwijać umysł i zobaczyć, kto z Was jest najlepszy w wygrywaniu. To świetna zabawa, zbliżająca przyjaciół i rodzinę!

Niech dom stanie się Twoją oazą

Ponieważ tydzień pomiędzy świętami wszyscy spędzimy w domach ze względu na spore ograniczenia w podróżowaniu, warto sprawić, że stanie się on prawdziwą, relaksującą oazą. Niech pojawią się w nim świece - to one potrafią poprawić każdy nastrój i wprowadzić cudowną atmosferę. Jeśli chcesz oczyścić głowę i odprężyć umysł, koniecznie zapal kilka z nich. Będą nie tylko nastrojowe, ale ustroją również Twoje wnętrza, którym z pewnością przyda się nieco świątecznej aury. Koniecznie wybierz te zapachowe, a jeśli masz jedynie klasyczne, nie zapomnij o olejkach eterycznych, które mają niezwykłe właściwości aromaterapeutyczne. 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.