Tłusty czwartek gwiazd
Fot. Instagram
KUCHNIA 2021

Jak gwiazdy świętują Tłusty Czwartek 2021? Jedni jedzą pączki, inni donaty, a jeszcze inni...

Dzisiaj raczej nikt nie trzyma diety!

Aleksandra Frankowska 11 lutego 2021 18:27
Tłusty czwartek gwiazd
Fot. Instagram

Z okazji Tłustego Czwartku 2021, również gwiazdy zrezygnowały z diety i świętują. Na ich profilach na Instagramie pojawiły się smakowite zdjęcia łakoci, które zajadają wraz z najbliższymi, a także podczas zawodowych obowiązków. Świętują między innymi Izabela Janachowska, Magda Steczkowska, Grażyna Wolszczak, Dominika Gwit, Jakob Kosel czy Anna Kalczyńska. 

Jak gwiazdy świętują Tłusty Czwartek 2021?

Na Instagramowych profilach polskich gwiazd pojawiły się smakowite zdjęcia z królem dzisiejszego dnia - pączkiem. Nie zabrakło też pięknych, lukrowanych donatów oraz faworków. Do wyboru do koloru - gwiazdy odrzuciły dzisiaj dietę i skupiły się na przyjemnościach. Jak mówi tradycja Tłustego Czwartku 2021 - raz w roku, właśnie w ten dzień trzeba zjeść pączka obowiązkowo, bowiem przyniesie to szczęście i pomyślność na dalszą część roku. A Wy, wolicie pączki, donaty czy faworki? 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?