Jak Beyonce i jay-Z wychowują dzieci? 1
Fot. Instagram: @beyonce
o tym się mówi

Jak Beyoncé i Jay-Z wychowują dzieci? Oto zasady, które obowiązują w ich domu!

O rozpieszczaniu dzieciaków nie ma mowy…

Redakcja VIVA! 3 września 2023 10:30
Jak Beyonce i jay-Z wychowują dzieci? 1
Fot. Instagram: @beyonce

Gwiazdorska para Beyoncé i Jay-Z wzięła ślub w 2008 roku. W 2012 roku zakochani doczekali się pierwszego dziecka - Blue Ivy. W 2017 roku urodziły im się bliźniaki Rumi i Sir.  Dzieci, a szczególnie Blue Ivy, która często pojawia się na czerwonym dywanie, żyją w blasku fleszy. Jednak, chociaż sławna mama chętnie publikuje ich zdjęcia na swoim profilu na Instagramie, to Blue Ivy, Rumi i Sir obowiązują surowe zasady. Ale to nie wszystko Bey i Jay dbają też o to, aby zapewnić dzieciom jak najlepszą edukację i opiekę. Dlatego lista wymagań wobec potencjalnej niani jest też bardzo długa.

ZOBACZ TAKŻE: Beyonce pokazała zdjęcie z dziećmi. Blue Ivy i bliźniaki coraz bardziej przypominają słynną mamę

Jakie zasady obowiązują w rodzinie Beyoncé i Jaya-Z?

Dzieci muszą jeździć z rodzicami w trasy koncertowe. W ten sposób artyści mają cały czas kontakt ze swoimi pociechami. Niestety, szczególnie dla Blue Ivy może być to trudne, bo oznacza rozłąkę z przyjaciółmi. Beyoncé kładzie jednak duży nacisk na głęboką relację z Blue Ivy, Rumi i Sir, a trudno byłoby ją utrzymać na odległość podczas długo trwającej trasy.

Knowles i Carter boją się o bezpieczeństwo dzieci, dlatego do szkoły Blu Ivy eskortowana jest przez ochronę. Podobno podczas lekcji towarzyszy jej też dwóch ochroniarzy. Nie zmienia to faktu, że Blu Ivy musi pilnie uważać w szkole. Rodzice oczekują, że będzie mówiła płynnie w kilku językach. Jak donosi Daily Mail, Blu podobno uczy się francuskiego i suahili. Oprócz standardowych lekcji dzieci Bey I Jaya ćwiczą też… pewność siebie. Z tego powodu Blue Ivy ma swojego coacha, który odbywa z nią częste sesje. Lekcje z trenerem polegają na tańcu, śpiewie, rysowaniu i czytaniu książek dla dzieci o pewności siebie.".

CZYTAJ TEŻ: To najmodniejsze dziecko show-biznesu? Zobaczcie stylizacje Blue Ivy!

Jakie zasady obowiązują nianie dzieci Beyoncé. Tak wygląda dzieciństwo Blue Ivy, Rumie i Sir

Beyoncé i Jay-Z to prawdziwe gwiazdy. Z tym statusem wiążą się zarówno przywileje, jak i problemy. Znalezienie zaufanej niani, która będzie dyskretna i jednocześnie doskonała w swoim fachu może nie  być proste. Wszystkie kandydatki na nianie muszą podobno przeczytać i podpisać specjalny podręcznik. Taka informacja znalazła się w nieautoryzowanej biografii „Becoming Beyoncé” autorstwa J. Randy Taraborrelli. Przy trójce dzieci Beyoncé i Jay-Z podobno zatrudnili aż sześć niań, a każda z nich ma zarabiać ok. 100 000 dolarów rocznie. Praca nie jest prosta. Nianie zobowiązane są też do podróżowania z rodziną - z jednej strony to na pewno męczące, ale z drugiej musi być niezwykle interesujące.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Beyonce w krytycznych i mocnych słowach opowiedziała o kulturze diet!

Jak Beyonce i jay-Z wychowują dzieci? 3
Fot. Kevin Mazur/Getty Images for Roc Nation/Getty Images, Kevin Mazur/Getty Images

TAGI #Beyoncé #Jay Z

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Mają własny sad, kurnik i kaplicę. Tak wygląda wymarzony dom Wojciecha Modesta i Agnieszki Amaro

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o tym, co odmieniło jej życie, kobietach, które dają jej moc, i… festiwalu w Cannes. JADWIGA JANKOWSKA-CIEŚLAK: pogodziła się z życiem, tylko ze śmiercią męża nie może się uporać do tej pory. JACEK DUBOIS w fascynującej rozmowie o zawodzie adwokata, zbrodni, karze i pisarskiej pasji. ZBIGNIEW WODECKI: Kraków jego śladami.