Gwiazdy na Tik Toku 2020
Fot. Tik Tok, Julia Wieniawa, Anna Lewandowska
VIVA!Zostań w domu

Gwiazdy na TikToku! Julka Wieniawa czy Anna Lewandowska, która z nich wypadła lepiej?

Odwiedziliśmy najciekawsze profile gwiazd!

Redakcja VIVA! 31 marca 2020 17:31
Gwiazdy na Tik Toku 2020
Fot. Tik Tok, Julia Wieniawa, Anna Lewandowska

Aplikacja Tik Tok zastąpiła popularną Musical.ly, a zasady jej działania są niemal identyczne. Jest to jedna z najpopularniejszych platform społecznościowych na świecie. W 2018 roku była już dostępna w 150 krajach i w 75 różnych językach. Działanie Tik Toka jest niemal identyczne jak działanie Musical.ly. Kto zatem korzystał z Musical.ly, nie powinien mieć większych problemów w użytkowaniu Tik Toka. Aplikacja pozwala na nagranie krótkich (maksymalnie 15 sekundowych) form wideo pod dowolny utwór muzyczny. Taki klip można dowolnie modyfikować za pomocą narzędzi dostępnych w aplikacji. Dlatego też wiele osób wspomnianą platformę określa jako "połączenie Snapchata i Spotify". W odróżnieniu jednak od tzw. Snapa, nagrania wideo nie znikają po 24 godzinach od opublikowania.  

Gwiazdy na Tik Toku! Które gwiazdy korzystają z tej aplikacji podczas kwarantanny?

Obecnie Tik Tok jest bardzo popularny wśród młodych polskich gwiazd. Zdecydowanie częściej niż Instagrama używają go: Julia Wieniawa, Patrycja Kazadi, Ada Fijał a nawet Anna Lewandowska. Postanowiliśmy pokazać Wam kilka filmików z Tik Toka gwiazd. Zobaczcie jak się bawią na Tik Toku i jakie filmy z kwarantanny postanowiły pokazać na swoich profilach.

Anna Lewandowska na Tik Toku

Anna Lewandowska ma obecnie na Tik Toku ponad 228 tysięcy obserwujących. Jej filmiki są zabawne i zupełnie inne niż na Instagramie. Anna Lewandowska nie tylko ćwiczy w ciąży, ale również tańczy i wrzuca tutoriale pielęgnacyjne w stylu Tik Toka. Zobaczcie sami, aż miło popatrzeć!

@annalewandowska

Me when I’m bored. Try to catch this choco bars🍫🍫 ##stayathome Day 14.

♬ Inside Their Head - TT remix
@annalewandowska

What is your favorite exercise at home? ##trenujZlewą 📲 ##workoutfromhome

♬ dźwięk oryginalny - annalewandowska
@annalewandowska

Friday MOOD. Do you like it?🤣 Stay tuned ##WorkoutFromHome

♬ original sound - ハハハハハ

 Julia Wieniawa i jej filmy na Tik Toku

Julka zaskakuje kreatywnością, wykorzystuje wszelkie modne narzędzia tej aplikacji, aby bawić swoich użytkowników. Nic zatem dziwnego, że cieszą się taką popularnością. Wieniawa ma obecnie ponad 330 tysięcy obserwujących, a jej posty zdobywają średnio ponad 6o tysięcy polubień.

@juliawieniawa

Przez to wszystko zaczęłam się uczyć gotować. 😅 myslałam, że nigdy do tego nie dojdzie.

♬ BORED IN THE HOUSE - Curtis Roach
@juliawieniawa

U mnie dzisiaj dzień lenia. A Wy jak? ##juliawieniawa ##foryou

♬ original sound - markianb
@juliawieniawa

Unananana @dobrafaza

♬ original sound - cherrysounds._

Na Toku Toku można śledzić również inne gwiazdy, oprócz top gwiazd typu Beyonce, Rihanna, Kim Kardashian, czy Jennifer Lopez swoją aktywność pokazują również polskie gwiazdy. Bardzo popularne są posty Patrycji Kazadi, czy Ady Fijał. Zachęcamy do oglądania!

@jlo

Wait for it...😂♥️ @arod13

♬ Nonstop - Drake

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.