Dorota Szelągowska, Viva! 8/2020
Fot. Iza Grzybowska
domy gwiazd

Dorota Szelągowska pokazała swój salon. Fani nie szczędzą komplementów. „Ale klimat”!

We wnętrzu króluje marmur i styl boho!

Redakcja VIVA! 20 września 2021 18:32
Dorota Szelągowska, Viva! 8/2020
Fot. Iza Grzybowska

Dorota Szelągowska to prawdopodobnie najbardziej popularna w Polsce projektantka wnętrz. Córka Katarzyny Grocholi zasłynęła swoimi programami takimi jak Domowe rewolucje, Polowanie na kuchnie czy Dorota was urządzi, w ramach których jedzie po Polsce i pomaga zaprojektować i urządzić na nowo domy, mieszkania i kawalerki Polaków. Gwiazda pracuje z kilkoma stacjami z rodziny TVN. Nic dziwnego, że jest rozpoznawalna i niezwykle lubiana przez widzów. Nie dziwi też fakt, że fani są niezwykle ciekawi tego, jak mieszka sama Dorota. I choć gwiazda nieszczególnie chętnie dzieli się szczegółami ze swojego życia prywatnego, to jednak od czasu do czasu zdarza się jej pokazać w sieci swoje domowe aranżacje.

Salon Doroty Szelągowskiej w stylu boho

Podobnie było i ostatnio, kiedy Dorota Szelągowska pochwaliła się na Instagramie nową aranżacją swojego salonu. A ten urządziła w niezwykle popularnym ostatnimi laty stylu boho. W pokoju znajdziemy m.in. dwa duże marmurowe stoliki, cieszące się ostatnio dużą popularnością trawy pampasowe, sporych rozmiarów monsterę i całą kolekcję książek oraz albumów o sztuce. Uwagę przyciągają także duża, biała, narożna sofa, fotel wypoczynkowy z trzciny oraz zabawne siedziska w kształcie trójkątów.

W opisie do zdjęcia gwiazda zdradziła, że przez jakiś czas przebywała poza domem i mocno stęskniła się za swoim ulubionym lokum:

Dom. Stęskniłam się… - pisze na swoim Instagramie.

Fani projektantki wnętrz od razu dali wyraz swojemu zachwytowi nad jej stylowo urządzonym wnętrzem:

  • Ale ładnie! Przemeblowanie było!
  • Chciałabym mieć taki salon!
  • Piękne, stylowe, przytulne miejsce. I czuć, że z duszą.
  • Uwielbiam wykładziny. Mam w domu taką mocno sfatygowaną i chciałabym cos zmienić.
  • Też chcę tak kiedyś mieszkać, kiedy będę już miała duży salon!

Urządzony w stylu boho pokój dzienny zachwycił fanów Doroty, a przy okazji podsunął im zapewne dużo inspiracji do urządzenia własnych mieszkań. Wy też się dacie zainspirować stylowi Doroty Szelągowskiej?

Więcej wnętrz zaprojektowanych przez Dorotę Szelągowską znajdziecie poniżej.  

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.