nowy dom tiny turner jak wyglada posiadlosc nieruchomosc
Fot. Aaron Rapoport/Corbis/Getty Images, Michael Buholzer/Keystone via AP
domy gwiazd

Tina Turner kupiła posiadłość w Szwajcarii za 76 milionów dolarów!

Jak wygląda nowy dom gwiazdy?

Redakcja VIVA! 29 stycznia 2022 09:01
nowy dom tiny turner jak wyglada posiadlosc nieruchomosc
Fot. Aaron Rapoport/Corbis/Getty Images, Michael Buholzer/Keystone via AP

Legendarna piosenkarka Tina Turner mieszka w Europie od ponad dwudziestu lat ze swoim mężem Erwinem Bachem. Co ciekawe, para zrzekła się amerykańskiego obywatelstwa prawie 10 lat temu. Przez lata Turner i Bach wynajmowali różne domy w Szwajcarii, ale ze względu na prawo tego kraju, które ogranicza osobom niebędącym obywatelami kupowanie tu nieruchomości, nie byli w stanie kupić domu. Sytuacja zmieniła się w 2013 roku, kiedy oboje otrzymali obywatelstwo szwajcarskie. Teraz postanowili zainwestować w niesamowitą posiadłość, która warta jest 76 milionów dolarów i położona jest nad jeziorem Zürich.

ZOBACZ TAKŻE: Dlaczego Leonardo DiCaprio sprzedał swój piękny dom?

Tina Turner kupiła dom w Szwajcarii. Jak wygląda posiadłość?

Posiadłość jest pięknie położona, a teren który zajmuje rozległy. Plusem jest należąca do Turner i Bacha prywatna przestrzeń nad jeziorem. Dla Turner bliskość natury jest niezwykle istotna: „Potrzebuję natury i samotności - one mnie pielęgnują. Mój pomysł na wakacje to czytanie książki na tarasie, podczas gdy mój chłopak gotuje nam kolację”, zdradziła w jednym z wywiadów sprzed lat. Jak Tina Turner zamierza urządzić dom? Na pewno będzie brała czynny udział w dekorowaniu wnętrz, bo zawsze sprawiało jej to wielką radość. Sama mówiła, że znajdzie radość w dekorowaniu nieruchomości. 

CZYTAJ TEŻ: Oto willa, która kryje tajemnicę słynnego zdjęcia Marlona Brando…

nowy dom tiny turner jak wyglada gdzie
Fot. Aaron RapopMichael Buholzer/Keystone via AP

nowy dom tiny turner jak wyglada
Fot. Aaron RapopMichael Buholzer/Keystone via AP

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA WACHOWICZ o życiu po pięćdziesiątce, ukochanej córce i tym, co daje jej równowagę. MIKA URBANIAK I VICTOR DAVIES. Ona – wokalistka, malarka, córka Urszuli Dudziak i Michała Urbaniaka. On – ceniony brytyjski kompozytor. Opowiadają o niełatwej relacji. KRZYSZTOF BARANOWSKI o czerpaniu siły z miłości – do morza i do kobiety. JOANNA JAKUBAS o swojej muzycznej drodze i pierwszej płycie. Ponadto także: Czy biografia SHARON STONE ujawni całą prawdę o jej życiu?