Cena jest astronomiczna, ale ten apartament to dzieło sztuki…

Redakcja Viva! 13 grudnia 2021 18:30

Serial „Sukcesja” ma licze grono fanów i choć trzeci, najnowszy sezon wzbudził wiele kontrowersji, to niezmiennie zachwyca scenografia. W serialu od początku możemy podziwiać luksusowe wnętrza. W najnowszych odcinkach część akcji rozgrywa się w nowojorskim apartamencie byłej żony jednego z głównych bohaterów Kendalla Roya (w tej roli Jeremy Strong). Apartament istnieje i mieści się  przy prestiżowej ulicy Park Avenue. Penthouse znajduje się na 29 piętrze w Tribeca's Woolworth Tower Residences - jednym z najbardziej znanych historycznych budynków w Nowym Jorku.

ZOBACZ TEŻ: Opoczynek nad basenem? Zobaczcie miejsca relaksu gwiazd!

Penthouse z serialu „Sukcesja” na sprzedaż - ile kosztuje?

Apartament wystawiona na sprzedaż za zawrotną kwotę 23,35 milionów dolarów. Nic dziwnego - to prawdziwa perła architektury. Sam budynek jest wyjątkowy - jego wnętrza zaprojektował słynny architekt Thierry W. Despont, który stał za takimi projektami jak odnowienie Statuy Wolności i renowacja Ritza w Paryżu. Ukończony w 1913 roku, Woolworth Tower był główną siedzibą korporacji F.W. Woolworth. Ten neogotycki cud architektury został uznany za tzw. National Historic Landmark w 1966 roku. Dziś, dzięki nowojorskiej firmie deweloperskiej Alchemy Properties, pomieszczenia na piętrach od 29 do 58 zostały przekształcone w 32 ekskluzywne apartamenty w mieście.


Rozciągający się na ponad 600 metrach kwadratowych penthouse ma pięć sypialni, cztery łazienki i dwie toalety. Absolutnym atutem jest widok na panoramę miasta z prawie każdego okna apartamentu, a także ogromny taras, który mierzy ponad 250 metrów kwadratowych. We wnętrzu wrażenie robią czarne spiralne schody w salonie, które prowadzą na antresolę. Żyrandol Baccarat z charakterystycznym pojedynczym czerwonym kryształem dodaje przestrzeni dramatyzmu. Najwyższej jakości meble i sprzęt znajduje się w całym domu - kuchnia wyposażona jest w dwie zmywarki Miele, niestandardowe szafki Molteno Group oraz włoski marmur Calacatta Caldia. Zobaczcie wnętrza tego wspaniałego penthouse'u w naszej galerii.

1/8
penthouse z serialu Sukcesja na sprzedaz nowy jork wnetrze salon
Copyright @Travis Mark/Dzięki uprzejmości Sotheby’s
1/8

Penthouse w Nowym Jorku z serialu „Sukcesja” na sprzedaż. Apartament wystąpił w trzecim sezonie słynnego serialu.

2/8
penthouse z serialu Sukcesja na sprzedaz nowy jork wnetrze salon widok
Copyright @Travis Mark/Dzięki uprzejmości Sotheby’s
2/8

Penthouse w Nowym Jorku z serialu „Sukcesja” na sprzedaż. Apartament wystąpił w trzecim sezonie słynnego serialu. Wnętrza są utrzymane w eleganckim stylu.

3/8
penthouse z serialu Sukcesja na sprzedaz nowy jork wnetrze jadalnia
Copyright @Travis Mark/Dzięki uprzejmości Sotheby’sTravis Mark/Dzięki uprzejmości Sotheby’s
3/8

Penthouse w Nowym Jorku z serialu „Sukcesja” na sprzedaż. Apartament wystąpił w trzecim sezonie słynnego serialu. Niewielka jadalnia ma intymny klimat.

4/8
penthouse z serialu Sukcesja na sprzedaz nowy jork wnetrze fortepian
Copyright @Travis Mark/Dzięki uprzejmości Sotheby’s
4/8

Penthouse w Nowym Jorku z serialu „Sukcesja” na sprzedaż. Apartament wystąpił w trzecim sezonie słynnego serialu. W apartamencie znajduje się pokój przeznaczony do relaksu - fortepian i stół bilardowy to idealne rozwiązanie na wieczory z przyjaciółmi.

5/8
penthouse z serialu Sukcesja na sprzedaz nowy jork wnetrze sypialnia 2
Copyright @Travis Mark/Dzięki uprzejmości Sotheby’s
5/8

Penthouse w Nowym Jorku z serialu „Sukcesja” na sprzedaż. Apartament wystąpił w trzecim sezonie słynnego serialu.

6/8
penthouse z serialu Sukcesja na sprzedaz nowy jork wnetrze salon sypialnia
Copyright @Travis Mark/Dzięki uprzejmości Sotheby’s
6/8

Penthouse w Nowym Jorku z serialu „Sukcesja” na sprzedaż. Apartament wystąpił w trzecim sezonie słynnego serialu. Sypialnie utrzymane są w stylu glamour.

7/8
penthouse z serialu Sukcesja na sprzedaz nowy jork wnetrze lazienka
Copyright @Travis Mark/Dzięki uprzejmości Sotheby’s
7/8

Penthouse w Nowym Jorku z serialu „Sukcesja” na sprzedaż. Apartament wystąpił w trzecim sezonie słynnego serialu. Łazienka wyłożona marmurem.

8/8
penthouse z serialu Sukcesja na sprzedaz nowy jork wnetrze salon taras
Copyright @Travis Mark/Dzięki uprzejmości Sotheby’s
8/8

Penthouse w Nowym Jorku z serialu „Sukcesja” na sprzedaż. Apartament wystąpił w trzecim sezonie słynnego serialu. Taras robi ogromne wrażenie.

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.