Jak wygląda jej nowa posiadłość? Czym różni się od poprzedniej?

Barbara Łubko 15 czerwca 2022 17:30

Britney Spears się przeprowadza! Gwiazda, która dopiero co wyszła za mąż za trenera personalnego i modela Sama Asghari, postanowiła kupić nowy dom. Rezydencja utrzymana jest w toskańskim stylu i kosztowała piosenkarkę 11,8 miliona dolarów. Dom znajduje się na przedmieściach Los Angeles, w Calabasas na zamkniętym osiedlu. Jak wygląda?

ZOBACZ TAKŻE: Britney Spears i Sam Asghari wzięli ślub! Uroczystość próbował przerwać były mąż wokalistki

Britney Spears kupiła nowy dom za 11,8 miliona dolarów

Britney Spears bardzo ceni sobie spokój i szukała podobno miejsca, w którym będzie czuła się bezpiecznie. Jej nowy dom znajduje się na strzeżonym osiedlu i wyposażony jest w liczne system bezpieczeństwa. Dom jest ogromny - ma 1000 metrów kwadratowych powierzchni. W środku znajduje się aż siedem sypialni i dziewięć łazienek. Choć zdjęcia wnętrz nie są dostępne, to podobno rezydencja urządzona jest w klasycznym eleganckim stylu. W głównej sypialni znajduje się kominek i kącik wypoczynkowy, a także garderoba i luksusowa łazienka. W domu znajduje się też piwniczka na wino, bar i… sala kinowa dla 10 osób. Na uwagę zasługuje basen przy którym zbudowano małe wodospady. Na zewnątrz znajduje się również jacuzzi, zadaszone patio, które jest ogrzewane i kuchnia.

Obecny dom Britney Spears w Kalifornii

Rezydencja Britney, w której mieszkała w ostatnim czasie i w której wzięła ślub z obecnym mężem znajduje się w Hidden Hills w Kalifornii. Pod koniec 2015 roku, po podpisaniu kontraktu na rezydencję w Planet Hollywood w Las Vegas, gwiazda kupiła tę, inspirowaną włoskim stylem willę za 7,4 miliona dolarów. Zobaczcie zdjęcia domu w naszej galerii!

CZYTAJ TEŻ: Najbardziej kontrowersyjne stylizacje sceniczne Britney Spears! Dziś kończy 40 lat!

1/5
Britney Spears kupila nowy dom wnetrza 2
Copyright @NIPI/East News
1/5

Obecny dom Britney został zbudowany w 2000 roku i znajduje się na wzgórzu, na terenie strzeżonego osiedla.

2/5
Britney Spears kupila nowy dom wnetrza 1
Copyright @NIPI/East News
2/5

Ogromny salon zdobią marmurowe podłogi, szykowny dywan i duży kominek.  

3/5
Britney Spears kupila nowy dom wnetrza 3
Copyright @NIPI/East News
3/5

Kuchnię wyposażono w przestronną wyspę, drewniane szafki i wysokiej klasy sprzęty. 

4/5
Britney Spears kupila nowy dom wnetrza
Copyright @NIPI/East News
4/5

W domu znajduje się pięć sypialni z łazienkami, w tym luksusowa sypialnia główna z kominkiem, częścią wypoczynkową i prywatnym balkonem.

5/5
Britney Spears kupila nowy dom
Copyright @NIPI/East News
5/5

W głównej łazience wanna usytuowana jest pod dużym oknem, z którego rozciąga się piękny widok. 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.