Margaret, VIVA! 5/2016
Fot. Zuza Krajewska/ LAF FM
domy gwiazd

Margaret mieszka w trudnych warunkach. Jej dom nie przetrwa zimy?

Gwiazda zdecydowała się na życie na wsi. Czy teraz żałuje?

Redakcja VIVA! 9 marca 2021 19:30
Margaret, VIVA! 5/2016
Fot. Zuza Krajewska/ LAF FM

Margaret to jedna z najbardziej popularnych polskich gwiazd. Jednak pod koniec 2019 roku Margaret wycofała się z show-biznesu. W oświadczeniu napisała, że potrzebuje przerwy w karierze. Po niej wróciła silniejsza i bardziej świadoma siebie. Gwiazda wygrała z depresją i… zmieniła adres zamieszkania! Niestety podobno podczas mroźnej zimy warunki życiowe w nowym miejscu znacznie się pogorszyły…
 

Dom Margaret na wsi: holenderka w lesie

W czasie pandemii gwiazda zdecydowała się uciec z miasta. Choć ma mieszkanie w centrum stolicy, to razem z mężem, muzykiem KaCeZetem, postanowili kupić holenderski domek w środku lasu. Na samym początku nie mieli nawet prądu. Para od kilku miesięcy prowadzi spokojne życie na wsi.

Gwiazda spełnia się w muzyce i jej piosenka „Reksiu” opowiada właśnie o nowym domu: „Wszystko, o czym opowiadam w piosence [„Reksiu”] i pokazuję w teledysku, dzieje się u mnie w domu. Mieszkam w lesie. Jak na razie bez internetu. Kiedy potrzebuję coś zrobić w sieci, to jadę do wsi obok, bo tam jest dobre LTE. Od niedawna mam prąd, ale jak kręciliśmy teledysk, to jeszcze go nie było. Mieszkam w tej holenderce, która jest na teledysku; jak było cieplej, to spałam w namiocie. To jest wszystko true story", zdradziła Margaret w wywiadzie dla Ofeminin.

O ile latem i w pierwszych miesiącach pandemii decyzja o przeprowadzce do lasu brzmiała bardzo rozsądnie, to zimą pojawiły się pierwsze problemy. Donosi o nich magazyn Twoje Imperium:

Niestety okazało się, że domek nie sprawdził się zimą. Mróz wdziera się do środka. Ostatnio pękła rura z wodą. Piosenkarka od niedawna ma prąd, jednak są problemy z zasięgiem komórki i internetem – czytamy w magazynie.

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.