Margaret, VIVA! 5/2016
Fot. Zuza Krajewska/ LAF FM
domy gwiazd

Margaret mieszka w trudnych warunkach. Jej dom nie przetrwa zimy?

Gwiazda zdecydowała się na życie na wsi. Czy teraz żałuje?

Redakcja VIVA! 9 marca 2021 19:30
Margaret, VIVA! 5/2016
Fot. Zuza Krajewska/ LAF FM

Margaret to jedna z najbardziej popularnych polskich gwiazd. Jednak pod koniec 2019 roku Margaret wycofała się z show-biznesu. W oświadczeniu napisała, że potrzebuje przerwy w karierze. Po niej wróciła silniejsza i bardziej świadoma siebie. Gwiazda wygrała z depresją i… zmieniła adres zamieszkania! Niestety podobno podczas mroźnej zimy warunki życiowe w nowym miejscu znacznie się pogorszyły…
 

Dom Margaret na wsi: holenderka w lesie

W czasie pandemii gwiazda zdecydowała się uciec z miasta. Choć ma mieszkanie w centrum stolicy, to razem z mężem, muzykiem KaCeZetem, postanowili kupić holenderski domek w środku lasu. Na samym początku nie mieli nawet prądu. Para od kilku miesięcy prowadzi spokojne życie na wsi.

Gwiazda spełnia się w muzyce i jej piosenka „Reksiu” opowiada właśnie o nowym domu: „Wszystko, o czym opowiadam w piosence [„Reksiu”] i pokazuję w teledysku, dzieje się u mnie w domu. Mieszkam w lesie. Jak na razie bez internetu. Kiedy potrzebuję coś zrobić w sieci, to jadę do wsi obok, bo tam jest dobre LTE. Od niedawna mam prąd, ale jak kręciliśmy teledysk, to jeszcze go nie było. Mieszkam w tej holenderce, która jest na teledysku; jak było cieplej, to spałam w namiocie. To jest wszystko true story", zdradziła Margaret w wywiadzie dla Ofeminin.

O ile latem i w pierwszych miesiącach pandemii decyzja o przeprowadzce do lasu brzmiała bardzo rozsądnie, to zimą pojawiły się pierwsze problemy. Donosi o nich magazyn Twoje Imperium:

Niestety okazało się, że domek nie sprawdził się zimą. Mróz wdziera się do środka. Ostatnio pękła rura z wodą. Piosenkarka od niedawna ma prąd, jednak są problemy z zasięgiem komórki i internetem – czytamy w magazynie.

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.