Fot. Jakub Pleśniarski/VAN DORSEN ARTISTS
domy gwiazd

Małgorzata Kożuchowska pokazała wspaniały gabinet!

Syn aktorki uczy się w prawdziwie luksusowych warunkach…

Redakcja VIVA! 9 stycznia 2021 18:30
Fot. Jakub Pleśniarski/VAN DORSEN ARTISTS

Aktorka Małgorzata Kożuchowska mieszka w pięknym domu na zamkniętym osiedlu (średnia powierzchnia nieruchomości na tym osiedlu to ok. 300 metrów kwadratowych), w podwarszawskiej miejscowości. Nieruchomość podobno warta jest około 4,5 miliona złotych - nic w tym dziwnego, w końcu Kożuchowska jest jedną z największych polskich gwiazd ekranu. Na swoim profilu na Instagramie, który obserwuje aż milion followersów aktorka chętnie publikuje zdjęcia we wnętrzach domu. Tym razem pokazała pokój, który do tej pory nie pojawiał się wśród publikowanych zdjęć. To gabinet gwiazdy.

Gabinet w domu Małgorzaty Kożuchowskiej

Kożuchowska łączy życie zawodowe z prywatnym. Gwiazda w wieku 43 lat została mamą, a synek Jaś jest jej oczkiem w głowie. Aktorka poświęca mu mnóstwo uwagi i dba o jego edukację. Niedawno dodała na Instagramie zdjęcie, na którym widzimy ją i Jasia w gabinecie. Aktorka wykorzystała post, żeby podzielić się z innymi rodzicami informacją platformie edukacyjnej, z której korzysta jej syn:

Między spacerami, grami w planszówki i wspólnym czytaniem, razem z Jasiem korzystamy z platformy edukacyjnej @squla_polska, która uczy przez zabawę! 😄

Na zdjęciu widać eleganckie biurko z drewnianym blatem, na którym stoi lampa z ciekawym kloszem. Tuż obok biurka znajduje się skórzany fotel obrotowy. Okna w pokoju zdobią zasłony w kolorze brudnego różu i jasne firany.

Małgorzata Kożuchowska pozuje w gabinecie w dżinsowej stylizacji

Dzień przed opublikowaniem posta z uczącym się Jasiem, Małgorzata wrzuciła na swój profil na Instagramie swoje zdjęcie w gabinecie. Ten post opatrzyła miłym komentarzem o zbliżającym się weekendzie:

Lubię piątki! Perspektywa wolnego weekendu zawsze sprawia, że mam dobry humor! Zrobię sałatkę, kupię faworki będzie fajnie! #friday #weekend #blue #jeans #homesweethome

Na nas wrażenie zrobił nie tylko pokój, ale też genialna stylizacja aktorki - gwiazda pozuje do zdjęcia w dżinsowej bluzce (899 zł) i spodniach polskiej marki Vicher.

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.