Małgorzata Socha, VIVA! 24/2020, Małgorzata Socha, VIVA! grudzień 2020
Fot. Bartek Wieczorek/Visual Crafters
ZE ŚWIATA MODY

Najbardziej stylowe polskie gwiazdy 2020 roku!

To one inspirowały swoim stylem!

Paulina Filipowicz 25 grudnia 2020 16:29
Małgorzata Socha, VIVA! 24/2020, Małgorzata Socha, VIVA! grudzień 2020
Fot. Bartek Wieczorek/Visual Crafters

Wybraliśmy najlepiej ubrane Polki 2020 roku! Mijający rok nie sprzyjał wielkim wydarzeniom ze świata mody, kultury czy filmu, a tylko nieliczne mogły odbyć się w realu, na dodatek w mocno ograniczonym gronie. Na szczęście mamy możliwość spotkań wirtualnych, które w 2020 okazały się szczególnie zbawienne. W minionych miesiącach uważnie obserwowaliśmy również życie gwiazd w mediach społecznościowych, które chętnie pokazywały swoje stylizacje. Na podstawie naszych spostrzeżeń wybraliśmy najlepiej ubrane Polki kończącego się właśnie roku. Zobaczcie, kto znalazł się na naszej liście.

Najbardziej stylowe polskie gwiazdy 2020. Julia Wieniawa

Julia Wieniawa to jedna z najbardziej stylowych gwiazd w polskim show-biznesie. Młoda aktorka zachwyca na czerwonym dywanie zmysłowymi kreacjami od projektantów, jednak to jej codzienne stylizacje zasługują na szczególną uwagę. Gwiazda chętnie eksperymentuje ze swoim stylem, bawi się trendami i świetnie stylizuje klasyczne zestawy z sezonowymi hitami.

Najbardziej stylowe polskie gwiazdy 2020. Małgorzata Socha

Małgosia Socha śledzi uważnie aktualne trendy, lecz pozostaje modna sugerując się klasycznymi zestawami. Zarówno w bardziej casualowych stylizacjach, jak i tych eleganckich potrafi olśniewać. Aktorka uwielbia zwiewne sukienki, eleganckie marynarki czy długie spódnice maxi, ale czasem pozwala sobie na luźny look, zakładając spodnie dresowe i wygodną bluzę. W każdym wydaniu zachwyca!

Najbardziej stylowe polskie gwiazdy 2020. Małgorzata Kożuchowska

Małgorzata Kożuchowska to niekwestionowana ikona stylu. Aktorka zawsze wyróżnia się ogromnym wyczuciem smaku, a każda wybierana przez nią w kreacja jest strzałem w dziesiątkę. Gwiazda szczególnie ceni sobie ponadczasowe, klasyczne stylizacje, jednak równie uważnie śledzi trendy i wybiera z nich to, co najlepiej podkreśla jej urodę.

Najbardziej stylowe polskie gwiazdy 2020. Kasia Tusk

Kasia Tusk słynie z klasycznych i eleganckich stylizacji, którymi chętnie dzieli się na swoim blogu Make Life Easier. Blogerka udowadnia, że niezależnie czy preferujesz styl sportowy czy biznesowy, poprzez odpowiednie łączenie ubrań, fasonów i kolorów, możesz wyglądać szykownie i elegancko.

Najbardziej stylowe polskie gwiazdy 2020. Julia Kuczyńska

affashion kończy 22 września 2020 33 lata. Nie bez powodu została nazwana najbardziej wpływową blogerką świata. To właśnie jej działania przekładają się na największą ilość działań zakupowych w sieci - zainspirowani stylizacjami fani, chcą wyglądać dokładnie jak Julia Kuczyńska. Blogerka w niezwykły sposób potrafi łączyć street style z eleganckimi elementami.   Jej wyczucie stylu wielokrotnie doceniały już internetowe wydania m. in. włoskiego, hiszpańskiego czy meksykańskiego Vogue'a, a także różne edycje Elle oraz Harper's Bazaar.

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.