domy gwiazd - Kirsten Dunst pokazala dom Atcitectural Digest okladka
Fot. Pascal Le Segretain/Getty Images, Instagram: @archdigest
domy gwiazd

Drzwi z mieszkania Jackie Kennedy? Kirsten Dunst pokazała swój niesamowity dom!

To nie jest typowa hollywoodzka willa gwiazdy…

Redakcja VIVA! 8 października 2021 17:30
domy gwiazd - Kirsten Dunst pokazala dom Atcitectural Digest okladka
Fot. Pascal Le Segretain/Getty Images, Instagram: @archdigest

W nowym numerze słynnego magazynu wnętrzarskiego Architectural Digest możemy podziwiać wnętrza posiadłości, wybudowanej w latach 30. XX wieku i należącej obecnie do aktorki Kirsten Dunst. Dom jest wyjątkowy - nie wygląda jak klasyczna hollywoodzka posiadłość gwiazd ekranu. To ranczo z klimatycznymi wnętrzami w stylu retro. Jednak w niczym nie przypominają one muzeum, w którym nie można niczego dotykać. „Nasz dom jest miejscem spotkań, gdzie wszyscy przychodzą jeść, pić, pływać, tworzyć muzykę” - zdradziła Dunst w wywiadzie do magazynu. „Bar jest zawsze oblegany. Chcemy, aby ludzie dobrze się bawili i choć cenimy sobie ładne rzeczy, to nasz dom żyje”, dodała. W domu Kirsten i jej narzeczonego, aktora Jesse Plemonsa oprócz gości prawdziwy bałagan może robić też ich dwóch synków…
 

 

Jak wygląda dom aktorki Kirsten Dunst?


Projektantką wnętrz w domu Dunst jest Jane Hallworth, dobra przyjaciółka aktorki, która pomogła jej 20 lat temu urządzić pierwszy dom w Los Angeles. Niektóre rzeczy z tamtego domu znalazły się także w nowej posiadłości, np.  oryginalny kryształowy żyrandol w kształcie statku.
 
Dlaczego posiadłość Kirsten jest tak wyjatkowa, ze zainteresował się nią magazyn Architectural Digest? Wnętrza łączą w sobie różne style - nie są oczywiste. Choć przeważa styl rystykalny, to znajdziemy tu też elementy glamour oraz… teksańskie akcenty, które są dla Dunst i jej narzeczonego zupełnie naturalne - Jesse pochodzi z Teksasu ( na uwagę zasługuje żyrandol w salonie, który przypomina ostrogę).
 
 

Szczególnie przytulny jest pokój dzieci - drewniane meble i aksamitne zasłony w oryginalnym kolorze szałwii płynnie łączą się w jedno ze światem za oknem, tworząc bajkowy efekt. Kolor szałwii pojawia się także w innych wnętrzach - na ścianach głównej łazienki, gdzie doskonale współgra z drewnianymi detalami. W łazience na uwagę zasługuje pewien  detal - drzwi, które pochodzą z nowojorskiego mieszkania Jacqueline Kennedy Onassis. Kolejną ozdobą tego pomieszczenia jest XIX-wieczna miedziana wanna.
 
 
 
Kirsten Dunst z narzeczonym, aktorem Jesse Plemonsem.

domy gwiazd - Kirsten Dunst pokazala dom Atcitectural Digest narzeczony aktorki
Fot. Axelle/Bauer-Griffin/Getty Images

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Nie pokochali się od razu, kilka lat temu pokonali kryzys. Hania Żudziewicz i Jacek Jeschke o drodze o ślubu

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.