domy gwiazd - Kirsten Dunst pokazala dom Atcitectural Digest okladka
Fot. Pascal Le Segretain/Getty Images, Instagram: @archdigest
domy gwiazd

Drzwi z mieszkania Jackie Kennedy? Kirsten Dunst pokazała swój niesamowity dom!

To nie jest typowa hollywoodzka willa gwiazdy…

Redakcja VIVA! 8 października 2021 17:30
domy gwiazd - Kirsten Dunst pokazala dom Atcitectural Digest okladka
Fot. Pascal Le Segretain/Getty Images, Instagram: @archdigest

W nowym numerze słynnego magazynu wnętrzarskiego Architectural Digest możemy podziwiać wnętrza posiadłości, wybudowanej w latach 30. XX wieku i należącej obecnie do aktorki Kirsten Dunst. Dom jest wyjątkowy - nie wygląda jak klasyczna hollywoodzka posiadłość gwiazd ekranu. To ranczo z klimatycznymi wnętrzami w stylu retro. Jednak w niczym nie przypominają one muzeum, w którym nie można niczego dotykać. „Nasz dom jest miejscem spotkań, gdzie wszyscy przychodzą jeść, pić, pływać, tworzyć muzykę” - zdradziła Dunst w wywiadzie do magazynu. „Bar jest zawsze oblegany. Chcemy, aby ludzie dobrze się bawili i choć cenimy sobie ładne rzeczy, to nasz dom żyje”, dodała. W domu Kirsten i jej narzeczonego, aktora Jesse Plemonsa oprócz gości prawdziwy bałagan może robić też ich dwóch synków…
 

 

Jak wygląda dom aktorki Kirsten Dunst?


Projektantką wnętrz w domu Dunst jest Jane Hallworth, dobra przyjaciółka aktorki, która pomogła jej 20 lat temu urządzić pierwszy dom w Los Angeles. Niektóre rzeczy z tamtego domu znalazły się także w nowej posiadłości, np.  oryginalny kryształowy żyrandol w kształcie statku.
 
Dlaczego posiadłość Kirsten jest tak wyjatkowa, ze zainteresował się nią magazyn Architectural Digest? Wnętrza łączą w sobie różne style - nie są oczywiste. Choć przeważa styl rystykalny, to znajdziemy tu też elementy glamour oraz… teksańskie akcenty, które są dla Dunst i jej narzeczonego zupełnie naturalne - Jesse pochodzi z Teksasu ( na uwagę zasługuje żyrandol w salonie, który przypomina ostrogę).
 
 

Szczególnie przytulny jest pokój dzieci - drewniane meble i aksamitne zasłony w oryginalnym kolorze szałwii płynnie łączą się w jedno ze światem za oknem, tworząc bajkowy efekt. Kolor szałwii pojawia się także w innych wnętrzach - na ścianach głównej łazienki, gdzie doskonale współgra z drewnianymi detalami. W łazience na uwagę zasługuje pewien  detal - drzwi, które pochodzą z nowojorskiego mieszkania Jacqueline Kennedy Onassis. Kolejną ozdobą tego pomieszczenia jest XIX-wieczna miedziana wanna.
 
 
 
Kirsten Dunst z narzeczonym, aktorem Jesse Plemonsem.

domy gwiazd - Kirsten Dunst pokazala dom Atcitectural Digest narzeczony aktorki
Fot. Axelle/Bauer-Griffin/Getty Images

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.