jak mieszka krzysztof ibisz
Fot. AKPA
domy gwiazd

Jak mieszka Krzysztof Ibisz? Zaglądamy do jego warszawskiego mieszkania!

Prezenter postawił na klasykę. Co zaskakuje w jego wnętrzach?

Redakcja VIVA! 26 października 2021 12:59
jak mieszka krzysztof ibisz
Fot. AKPA

Krzysztof Ibisz od lat jest jednym z najbardziej popularnych prezenterów w Polsce. Na ekranie Polsat u=i Polsat Cafe prezentuje się zawsze nienagannie. A jak wygląda jego mieszkanie? Gwiazdor od czasu do czasu pokazuje je na swoim profilu na Instagramie. Wnętrza są przytulne i urządzone w klasycznym stylu. Widać, że Ibisz jest zwolennikiem porządku i ponadczasowej elegancji w aranżacji wnętrz.

ZOBACZ TEŻ: Dlaczego Beyoncé  i Jay-Z sprzedają dom w Nowym Orleanie?

Jak mieszka Krzysztof Ibisz?

Krzysztof Ibisz mieszka w Warszawie. Jego apartament znajduje się w eleganckiej dzielnicy stolicy - na Mokotowie. Jednym ze stałych lokatorów w mieszkaniu jest także pies prezentera, Nicpoń. Sercem domu jest przestronny salon. Głównym meblem jest tu oczywiście duża  kanapa narożna w jasnym kolorze, która została ozdobiona żółtymi poduszkami. Dzięki ciekawiej lampie wieczorami pokój nabiera przytulnego charakteru.

CZYTAJ TEŻ: Krzysztof Ibisz po raz pierwszy o zaręczynach: „Chcieliśmy się cieszyć swoim szczęściem sami”

Kuchnia i gabinet w mieszkaniu Krzysztofa Ibisza

Kuchnia w mieszkaniu Krzysztofa Ibisza jest otwarta i przestronna. Na  jednej ze ścian znajdują się szafki z drewnianymi frontami i dekoracyjnymi przeszkleniami. Ważnym miejscem w mieszkaniu prezentera jest gabinet. Krzysztof Ibisz dużo pracuje, także w domu potrzebuje czasem azylu do pracy - w mieszkaniu wydzielił więc przestrzeń biurową. Znajduje się tu eleganckie drewniane biurko, krzesło oraz podstawowe sprzęty - drukarka i komputer. Świetnym pomysłem jest tablica magnetyczna, dzięki której Krzysztof może porządkować zadania do wykonania.

ZOBACZ TEŻ: Kim jest Joanna Kudzbalska? Oto wszystko, co wiemy o narzeczonej Krzysztofa Ibisza

Szczególnie latem doceniamy posiadanie balkonu. Na tym, który należy do Krzysztofa Ibisza można bez problemu zorganizować małe przyjęcie dla znajomych. Znajduje się tu komplet wypoczynkowy i legowisko dla Nicponia! 

Jak Wam się podoba warszawskie mieszkanie Krzysztofa Ibisza? Myślicie, że jego żona, modelka Joanna Kudzbalska czuje się w nim równie komfortowo jak sam prezenter i jego pies?  

Krzysztof Ibisz mieszkanie wnetrze
Fot. Instagram: @krzysztof_ibisz_official

Krzysztof Ibisz mieszkanie
Fot. Instagram: @krzysztof_ibisz_official

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Odmienił swoje życie i kupił dom we Włoszech. Poznaj Sycylię Piotra Wojtasika 

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o tym, co odmieniło jej życie, kobietach, które dają jej moc, i… festiwalu w Cannes. JADWIGA JANKOWSKA-CIEŚLAK: pogodziła się z życiem, tylko ze śmiercią męża nie może się uporać do tej pory. JACEK DUBOIS w fascynującej rozmowie o zawodzie adwokata, zbrodni, karze i pisarskiej pasji. ZBIGNIEW WODECKI: Kraków jego śladami.