Joanna Jędrzejczyk, VIVA! nr 9 kwiecień 2019
Fot. Mateusz Stankiewicz/LAF AM
domy gwiazd

Co zaskakuje w domu mistrzyni MMA Joanny Jędrzejczyk?

Jak gwiazda urządziła swoje wnętrza? Jest luksusowo…

Redakcja VIVA! 5 marca 2021 14:30
Joanna Jędrzejczyk, VIVA! nr 9 kwiecień 2019
Fot. Mateusz Stankiewicz/LAF AM

Joanna Jędrzejczyk to wyjątkowa kobieta. Pierwsza Polka w MMA. Trzykrotnie zdobywała tytuł mistrzyni świata, dwukrotnie Europy, pięciokrotnie Polski. Swój pierwszy tytuł – mistrzostwo Polski w boksie – zdobyła po zaledwie pół roku treningów. Jędrzejczyk świetnie odnajduje się też w świecie show-biznesu. Została jednym z jurorów 3. edycji programu Dance Dance Dance. W czasie wolnym chętnie przebywa w swoim domu. Jak go urządziła? Trzeba przyznać, że wnętrza prezentują się nowocześnie i widać, że Joanna ma oko do aranżowania wystroju!

Jak mieszka Joanna Jędrzejczyk?

Jędrzejczyk na stałe mieszka w Olsztynie, choć oczywiście często jest w podróży między swoim rodzinnym miastem a Warszawą, w której trzyma ją życie zawodowe. To w Olsztynie zdecydowała się na budowę wymarzonego domu, który stanął w 2020 roku. O planach jego budowy opowiadała zresztą w VIVIE! w 2019 roku w wywiadzie Aleksandry Kwaśniewskiej:

Jestem na dobrej drodze, bo właśnie zrobiłam pierwsze kroki odnośnie swojego prawdziwego domu. Żeby to nie było tylko mieszkanie, do którego wpadam pomiędzy podróżami, tylko dom, w którym osiądę.

Jak prezentuje się nieruchomość? Jędrzejczyk Bryła budynku jest minimalistyczna, a sportsmenka postawiła na odnawialne źródła energii – dach jej domu pokryty jest panelami solarnymi.

Najbardziej zachwycają jednak proste, ale szykowne wnętrza! Parę dni temu Jędrzejczyk z dumą opisała urządzanie nowego domu na swoim profilu na Instagramie: „Cześć! W końcu mogę się przywitać. Ostatnimi czasy kompletnie zapomniałam jak to jest mieszkać w domu i ogarniać domowe ognisko. Od dwóch dni dzielnie pracuje na wysokich domowych obrotach. Jedno posprzątam, drugie przestawię, a trzecie wyrzucę. Dziś te znalazłam chwilę aby ogarnąć gościnną sypialnię i pokój w którym w niedziele będzie montowana szafa aby chować treningowe graty. Do sypialni zamówiłam komodę i szafki nocne polskiego producenta @gornapolka. Uwielbiam nowoczesny, prosty i praktyczny design”.

Kuchnia w domu Joanny Jędrzejczyk

Jednym z najważniejszych pomieszczeń w domu jest kuchnia. Na jej środku stoi duża wyspa kuchenna, na której znajduje się biała płyta indukcyjna i okrągły okap w formie tuby. Meble i podłoga są białe, a drewniane stołki barowe oraz kolorowy czajnik Smeg i ekpsres do kawy tej samej firmy przełamują monochromatyczne wnętrze. 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?