Joanna Jędrzejczyk, VIVA! nr 9 kwiecień 2019
Fot. Mateusz Stankiewicz/LAF AM
domy gwiazd

Co zaskakuje w domu mistrzyni MMA Joanny Jędrzejczyk?

Jak gwiazda urządziła swoje wnętrza? Jest luksusowo…

Redakcja VIVA! 21 stycznia 2022 18:30
Joanna Jędrzejczyk, VIVA! nr 9 kwiecień 2019
Fot. Mateusz Stankiewicz/LAF AM

Joanna Jędrzejczyk to wyjątkowa kobieta. Pierwsza Polka w MMA. Trzykrotnie zdobywała tytuł mistrzyni świata, dwukrotnie Europy, pięciokrotnie Polski. Swój pierwszy tytuł – mistrzostwo Polski w boksie – zdobyła po zaledwie pół roku treningów. Jędrzejczyk świetnie odnajduje się też w świecie show-biznesu. Była jednym z jurorów 3. edycji programu Dance Dance Dance. W czasie wolnym chętnie przebywa w swoim domu. Jak go urządziła? Trzeba przyznać, że wnętrza prezentują się nowocześnie i widać, że Joanna ma oko do aranżowania wystroju!

ZOBACZ TAKŻE: Dlaczego Leonardo DiCaprio sprzedał swój piękny dom?

Domy gwiazd - jak mieszka Joanna Jędrzejczyk?

Jędrzejczyk na stałe mieszka w Olsztynie, choć oczywiście często jest w podróży między swoim rodzinnym miastem a Warszawą, w której trzyma ją życie zawodowe. To w Olsztynie zdecydowała się na budowę wymarzonego domu, który stanął w 2020 roku. O planach jego budowy opowiadała zresztą w VIVIE! w 2019 roku w wywiadzie Aleksandry Kwaśniewskiej:

Jestem na dobrej drodze, bo właśnie zrobiłam pierwsze kroki odnośnie swojego prawdziwego domu. Żeby to nie było tylko mieszkanie, do którego wpadam pomiędzy podróżami, tylko dom, w którym osiądę.

Jak prezentuje się nieruchomość? Jędrzejczyk Bryła budynku jest minimalistyczna, a sportsmenka postawiła na odnawialne źródła energii – dach jej domu pokryty jest panelami solarnymi.

Najbardziej zachwycają jednak proste, ale szykowne wnętrza! Jędrzejczyk z dumą opisała urządzanie  domu na swoim profilu na Instagramie: „Cześć! W końcu mogę się przywitać. Ostatnimi czasy kompletnie zapomniałam jak to jest mieszkać w domu i ogarniać domowe ognisko. Od dwóch dni dzielnie pracuje na wysokich domowych obrotach. Jedno posprzątam, drugie przestawię, a trzecie wyrzucę. Dziś te znalazłam chwilę aby ogarnąć gościnną sypialnię i pokój w którym w niedziele będzie montowana szafa aby chować treningowe graty. Do sypialni zamówiłam komodę i szafki nocne polskiego producenta @gornapolka. Uwielbiam nowoczesny, prosty i praktyczny design”.

Kuchnia w domu Joanny Jędrzejczyk

Jednym z najważniejszych pomieszczeń w domu jest kuchnia. Na jej środku stoi duża wyspa kuchenna, na której znajduje się biała płyta indukcyjna i okrągły okap w formie tuby. Meble i podłoga są białe, a drewniane stołki barowe oraz kolorowy czajnik Smeg i ekspres do kawy tej samej firmy przełamują monochromatyczne wnętrze. 

CZYTAJ TEŻ: Oto willa, która kryje tajemnicę słynnego zdjęcia Marlona Brando…

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.