Gabi Drzewiecka
Fot. Bartosz KRUPA/East News
domy gwiazd

Gabi Drzewiecka pokazała mieszkanie! Te wnętrza to perełka!

W jakim stylu gwiazda urządziła dom? Zainspiruj się!

Redakcja VIVA! 26 marca 2021 12:30
Gabi Drzewiecka
Fot. Bartosz KRUPA/East News

O Gabi Drzewieckiej ostatnio jest bardzo głośno. 34-letnia dziennikarka muzyczna ma na swoim koncie pracę m.in. dla Chili Zet czy 4FunTV. Od 2014 roku jest autorką wyiwadów z muzykami na antenie Dzień dobry TVN. W 2019 roku współprowadziła Top of the Top Sopot Festival 2019 i 7. edycję reality show Big Brother. Drzewiecka aktywnie działa w mediach społecznościowych, a jej profil na Instagramie obserwuje ponad 120 tysięcy followersów. Gwiazda chętnie dzieli się z fanami zdjęciami z prywatnego życia. Niedawno na swoim Instastories pokazała wnętrza mieszkania. Jak je urządziła?

Zobacz także: Edyta Herbuś pokazała swoje mieszkanie! Jest wyjątkowe…

Jak wygląda mieszkanie dziennikarki Gabi Drzewieckiej?

Mieszkanie Gabi Drzewieckiej zachwyca wysokimi pomieszczeniami. Na białych ścianach króluje elegancka boazeria francuska, a sufity zdobią dekory. Drewniana podłoga jest zjawiskowa. Mieszkanie przywodzi na myśl klimat paryskiej kamienicy. W salonie wspaniale prezentują się dwuskrzydłowe drzwi w stylu retro. Dla kontrastu z imponującymi, odrobinę „pałacowymi” pomieszczeniami, większość mebli w domu Drzewieckiej jest prosta tak jak szara kanapa w skandynawskim stylu. Akcenty nadają pomieszczeniom oryginalny klimat. Na uwagę zasługuje odważny fotel, tapicerowany wzorzystym materiałem.

Zobacz także: Sypialnia Kasi Tusk w paryskim stylu. Jak osiągnąć taki efekt w swoim domu?

mieszkanie Gabi Drzewieckiej  wnetrze jak urzadzila meble
Fot. Instagram: @g_rulez

mieszkanie Gabi Drzewieckiej  wnetrze jak urzadzila
Fot. Instagram: @g_rulez

mieszkanie Gabi Drzewieckiej  wnetrze
Fot. Instagram: @g_rulez

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…