Agnieszka Włodarczyk, VIVA! 20/2016
Fot. Mateusz Stankiewicz
domy gwiazd

Metamorfoza tarasu Agnieszki Włodarczyk! Co gwiazda zmieniła na wiosnę?

Jak zaaranżowała przestrzeń? Jest pięknie!

Redakcja VIVA! 13 maja 2021 15:30
Agnieszka Włodarczyk, VIVA! 20/2016
Fot. Mateusz Stankiewicz

W życiu Agnieszki Włodarczyk mnóstwo się teraz dzieje. Gwiazda już wkrótce po raz pierwszy zostanie mamą. Wraz ze swoim partnerem Robertem Karasiem przygotowują się na przyjście na świat maleństwa. Kompletują wyprawkę i wszystkie niezbędne rzeczy dla przyszłych rodziców i dziecka, ale to nie wszystko. Także w domu Agnieszki trwają prace, aby przygotować go dla nowego członka rodziny. Nadeszła wiosna, a więc kluczowym elementem jest zagospodarowanie tarasu, tak aby młoda rodzinka mogła razem spędzać czas na świeżym powietrzu.

Zobacz także: Agnieszka Włodarczyk zdradziła ile przytyła w ciąży!

Agnieszka Włodarczyk pokazała taras w swoim domu

Do porodu Włodarczyk może już odliczać dni! Ostatnie chwile przed narodzinami dziecka są dla gwiazdy bardzo pracowite. Agnieszka zdecydowała się przearanżować na wiosnę taras i ogródek przy swoim domu. Na swoim profilu na Instagramie, w relacji InstaStories zaprezentowała fanom, jakie zmiany zostały wykonane. Gwiazda, niczym w profesjonalnych programach wnętrzarskich pokazała, jak balkon wyglądał przed i po metamorfozie. Zaprezentowała też przestrzeń do grillowania, a jedno ze zdjęć po wykonanych pracach i sprzątaniu skwitowała komentarzem:

 

Wstępnie ogarnięte

 

Metamorfoza tarasu i ogródka Agnieszki Włodarczyk - co się zmieniło?

 

Agnieszka Włodarczyk w swoim ogródku postawiła na popularną i stosunkowo łatwą w utrzymaniu (choć także wymagającą) trawę z rolki, którą położyła profesjonalna ekipa. Ale to nie koniec metamorfozy w domu aktorki. Na taras zawitały nowe donice z roślinami i kilka akcesoriów w stylu boho, które nadały przestrzeni magiczny charakter. Jednym z nich jest piękny łapacz snów. Żaden taras nie byłby kompletny bez strefy do wypoczynku - u Agnieszki króluje stół i wiklinowe fotele oraz grill, który jest na tyle duży, że gospodarze spokojnie poradzą sobie z przygotowaniem dużej imprezy dla przyjaciół. Co ciekawe, w domu Agnieszki czas na kolejne zmiany - garaż będzie teraz pełnił rolę siłowni. Czy właśnie tu aktorka będzie trenować po urodzeniu maleństwa i wracać do formy?

Zobacz także: Robert Karaś o początkach znajomości Agnieszką Włodarczyk! Jak się poznali?

metamorfoza tarasu agnieszki wlodarczyk
Fot. Instagram: @agnieszkawlodarczykofficial

metamorfoza tarasu agnieszki wlodarczyk przed i po
Fot. Instagram: @agnieszkawlodarczykofficial

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.