Adam Levine i Behati Prinsloo domy gwiazd Los Angeles para kobieta
Fot. Eric Charbonneau/Rex/East News
domy gwiazd

Adam Levine i Behati Prinsloo mieszkają w niewiarygodnie pięknym domu!

Jest zadziwiająco prosty: „Nie chcieliśmy pałacu McMansion”…

Redakcja VIVA! 16 września 2021 18:30
Adam Levine i Behati Prinsloo domy gwiazd Los Angeles para kobieta
Fot. Eric Charbonneau/Rex/East News

W luksusowym magazynie o wnętrzach Architectural Digest możemy podziwiać posiadłość słynnego muzyka Adama Levine'a i jego żony, supermodelki Behati Prinsloo. Para, która jest małżeństwem od 2014 roku, doczekała się dwóch córeczek. Behati i Adam uchodzą za wzorową, bardzo zakochaną parę. I choć wydawać by się mogło, że prowadzą rock'n'rollowy styl życia, to w rzeczywistości w domowym zaciszu tworzą klasyczną rodzinę. Jak wygląda ich posiadłość w Los Angeles?

Zobacz także: Poznaj sekrety Graceland, słynnej posiadłości Elvisa Presleya!
 

Posiadłość Adama Levine'a i Behati Prisloo w Los Angeles

Dom jest skromny… jak na warunki Hollywood! Pokoje nie są ogromne, we wnętrzach brakuje 5-drzwiowej lodówki na szampana lub innych iście gwiazdorskich zachcianek. Są za to spokojne stonowane kolory, meble, które wędrowały z parą od domu do domu i eleganckie, ponadczasowe elementy wystroju.

- Nie chcieliśmy pałacowej rezydencji McMansion. To po prostu nie jest to, kim jesteśmy - zdradził Architectural Digest frontman zespołu Maroon 5.  - Przyciągnęło nas to miejsce, ponieważ czuliśmy się tu jak w domu - dodaje Behati, opisując posiadłość.

Para poprzednio mieszkała w Beverly Hills, ale szybko sprzedała swój tamten dom. I to tuż po zrobieniu w nim remontu.  - Beverly Hills zaczęło wydawać się gorączkowe. Jest centralnie położone, więc czuliśmy się otoczeni przez miasto. Chcieliśmy mieszkać w spokojniejszym miejscu, gdzie nie słychać ruchu ulicznego i nie czuć stresu - wyjaśnia Adam, który dorastał w Los Angeles i chodził do szkoły średniej kilka minut od ich obecnego miejsca zamieszkania. - Jedyne, co przywieźliśmy, to dzieła sztuki i drzewka bonsai, które są moimi drugimi małymi dziećmi - dodała Behati.

Nowy dom pary został wybudowany w latach 30. XX wieku, a jednymi z jego poprzednich właścicieli byli Gregory Peck i Ben Affleck z Jennifer Garner. Jak wyglądał remont? - W zasadzie rozebraliśmy wszystko na czynniki pierwsze. Uprościliśmy materiały i paletę kolorów oraz odsłoniliśmy szkielet domu, aby stworzyć piękne, neutralne tło dla kolekcji sztuki i designu Adama i Behati - zdradził AD projektant odpowiedzialny za renowację posiadłości, Tommy Clements.

Jak się okazuje Adam Levine jest prawdziwym miłośnikiem designu i amatorskim projektantem wnętrz: - Adam zazwyczaj podejmuje decyzje, dotyczące projektowania. Całymi nocami ogląda meble i domy. Sam powinien być projektantem wnętrz- podsumowuje Behati w rozmowie z Architectural Digest.

Zdjęcia domu Adama Levine'a i Behati Prinsloo znajdziecie poniżej.  

Zobacz także: Dom Franka Sinatry w stylu mid century na sprzedaż!

Adam Levine i Behati Prinsloo domy gwiazd Los Angeles
Fot. Eric Charbonneau/Rex/East News

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.