Pomysły na wielkanocne dekoracje, które zrobisz w 10 minut

Agata Jurek 12 marca 2018 07:30

Uwielbiamy wyszukiwać wielkanocne inspiracje i obmyślać, jak udekorować dom na święta! Jaka będzie Wielkanoc 2018? Żywe kolory, świeże wiosenne kwiaty, zające i oczywiście dużo, dużo jajek! A do tego skorupki jako wazony, pozłacane pisanki i szklane słoje. Czyli wiosennie, kolorowo i z pazurem… to znaczy z piórem! W naszej galerii znajdziesz pomysły na piękne wielkanocne dekoracje, które można wykonać samodzielnie w kilka minut. Zainspiruj się i powitaj wiosnę w swoim domu!  

1/6
Wielkanoc 2018: wielkanocne dekoracje
Copyright @Instagram.com
1/6

KWIATY W SKORUPKACH

Świeże kwiaty to absolutny must-have na Wielkanoc! A w roli mini wazonów – skorupki jajek! Będą prezentować się świetnie na wielkanocnym stole. Jako podstawkę wykorzystaj papierową tacę lub kieliszki na jajka.

2/6
Wielkanoc 2018: wielkanocne dekoracje
Copyright @Instagram.com
2/6

ZAMKNIĘTE W SZKLE

Ozdobne słoje lub klosze to idealna baza świątecznych dekoracji, które staną na wielkanocnym stole lub komodzie. A w środku - Wielkanocny zając, wydmuszki przepiórczych jajek lub monochromatyczne pisanki.

3/6
Wielkanoc 2018: wielkanocne dekoracje
Copyright @Instagram.com
3/6

ZŁOTY BLASK

Dodaj blasku świątecznym ozdobom! Taca na jajka jako baza wielkanocnej dekoracji wcale nie musi być szara. Użyj złotego sprayu. Złoty kolor będzie świetnie kontrastował na przykład z zieloną rzeżuchą. Pomaluj też sprayem pisanki i wydmuszki.

4/6
Wielkanoc 2018
Copyright @Instagram.com
4/6

TULIPANY INACZEJ

Tulipany na wielkanocnym stole to zawsze dobry pomysł! Ułóż je w oryginalny sposób, tak żeby główki kwiatów nie wystawały ze szklanego naczynia lub wypełnij wazon jajkami.

5/6
Wielkanoc 2018: wielkanocne dekoracje
Copyright @Instagram.com
5/6

SZTUCZNE PIÓRA

Jeśli lubisz skandynawski styl wykorzystaj sztuczne pióra w wielkanocnych dekoracjach. Tu proste rozwiązania są najlepsze. Wystarczy, że zawiesisz piórko na wstawionej do wazonu wiosennej gałązce, a nadasz wnętrzu świąteczny charakter.

6/6
Wielkanoc 2018: wielkanocne dekoracje
Copyright @Bloomy.pl
6/6

Autorka artykułu Agata Jurek jest specjalistką od eventów i założycielką Bloomy.pl, gdzie projektuje oprawę wydarzeń, ślubów oraz tworzy niebanalne dekoracje z kwiatów.

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.