Serialu, który podbił serca fanów Netflixa na całym świecie!

Marta Baran 18 marca 2019 18:32

Serial na podstawie komiksu The Umbrella Academy stał się hitem. Można go obejrzeć na platformie Netflix. To opowieść o rodzeństwie, które po śmierci ojca musi połączyć siły i zażegnać stare konflikty. Każde z nich ma niespotykane, nadprzyrodzone zdolności. Serial został doceniony przez krytyków filmowych nie tylko za niesamowitą grę aktorka, ale również za scenografię.
Koniecznie zobaczcie, gdzie The Umbrella Acedemy była kręcona! 

1/6
Copyright @Kadr z serialu ,,The Umbrella Academy" (Netflix)
1/6

Serial był kręcony w Kanadzie - Toronto oraz Hamilton. Dom Umbrella Academy można zobaczyć naprawdę, mieści się on w Hamilton, a dokładnie przy 4 King St E.

2/6
Copyright @Materiały Prasowe/ Netflix
2/6

Kto oglądał serial, doskonale pamięta scenę napadu na bank! Dokładna lokalizacja mieści się również w Hamilton na dworcu kolejowym - Canadian National Railway Station.

3/6
Copyright @Materiały Prasowe/ Netflix
3/6

Pamiętacie panią Agnes, mistrzynię robienia pączków? Jej lokal również można odwiedzić. W rzeczywistości to kawiarnia przy Qeen Street West.

4/6
Copyright @Kadr z serialu ,,The Umbrella Academy" (Netflix)
4/6

Większość scen z serialu nakręcono w Toronto. Zapierający dech w piersiach widok na panoramę miasta można zobaczyć naprawdę, jednak na potrzeby serialu został on podkręcony!

5/6
Copyright @Kadr z serialu ,,The Umbrella Academy" (Netflix)
5/6

Pamiętacie scenę w której Luther i Allison tańczyli? Ta scena została nakręcona w bibliotece. To niesamowite, w jaki sposób dzięki scenografii można odmienić pomieszczenie!

6/6
Copyright @Materiały Prasowe/ Netflix
6/6

Ci, którzy obejrzeli serial do końca, na pewno pamiętają kulminacyjna scenę koncertu. Do teatru można się wybrać, jest to Elgin Theatre w Toronto.

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.