Dorota Szelągowska
Fot. fb/Dorota Szelągowska
DOMY GWIAZD

Dorota Szelągowska pokazała gustowne wnętrze pokoju syna!

Co myślicie o jej pomysłach?

Marta Baran 26 września 2019 11:30
Dorota Szelągowska
Fot. fb/Dorota Szelągowska

Dorota Szelągowska to jedna z popularniejszych dekoratorek, która dzieli się swoimi dokonaniami wnętrzarskimi na swoim Instagramie. Ostatnio pokazała, jak wygląda pokój jej syna - całość prezentuje się niesamowicie. Koniecznie zobaczcie zdjęcie!

Modne wnętrza w minimalistycznym stylu

Pokój 18–letniego syna Doroty, Antoniego jest utrzymany w dość minimalistycznym stylu. Mimo, że ściany są pomalowane na ciemno, pomieszczenie jest jasne. W pokoju nie brakuje miejsca do organizacji – szafek oraz regałów. Niesamowicie prezentuje się również ogromne biurko idealne do pracy. Aby przestrzeń była bardziej oryginalna, na ścianie zawisły obrazy. Szelągowska postanowiła nieco uzewnętrznić się w swoich social mediach: ,,Mój syn chciał mieć ciemny, minimalistyczny, ale przytulny pokój. Obrazy Marcina Lenczowskiego, którego odkryłam na @gallerystore.pl były niespodzianką. No i okazało się, że kolorowy kontrapunkt jest strzałem w dziesiątkę. Ja spełniona, bo mogłam choć trochę zaszaleć, syn zachwycony, bo obrazy są ekstra, a córka uważa, że ten z lewej to jej brat" - właściciel pokoju 😂.

Obserwatorom profilu dekoratorki spodobał się design pokoju dla nastolatka: ,,Fantastyczny. Przytulny, męski z charakterem i praktyczny.”, ,,Mega piękny pokój 😍”, ,,Super. W punkt. Sam bym taki chciał mieć”, ,,Super. Nigdy nie lubiłam szarego ale z wiekiem coraz bardziej mi się podoba”. Koniecznie zobaczcie zdjęcia wnętrza, jak Wam się podoba taki styl?  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Dorota Szelągowska (@dotindotin)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Dorota Szelągowska (@dotindotin)

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.