Najpiękniejsze pisanki na Instagramie
Fot. STOCK ADOBE
WIELKANOC

Te wielkanocne pisanki to małe arcydzieła sztuki!

Przegląd najciekawszych zdjęć na Instagramie

Marta Baran 21 kwietnia 2019 08:00
Najpiękniejsze pisanki na Instagramie
Fot. STOCK ADOBE

Co roku malowanie pisanek w Święta Wielkanocne to tradycja w wielu polskich domach. To okazja, żeby wykazać się kreatywnością i stworzyć niesamowite malunki, które zrobią ogromne wrażenie. Już samo malowanie jest nie lada sztuką, a zrobienie na nich wzorów wydaje się być jeszcze bardziej skomplikowane. Oto zdjęcia najpiękniejszych pisanek, które zostały opublikowane na Instagramie. Trudno znaleźć jednego faworyta, bo każde z tych malowanych jajek wygląda niesamowicie!

Dekoracje wielkanocne: pisanki

Pisanki wracają do łask i doceniają je miłośnicy świątecznego ozdabiania wnętrz, wykorzystując malowane jajka jako dekoracje w wielkanocnych stroikach. Furorę robią pisanki wykorzystane jako mała doniczka na rośliny! W zależności od preferencji można postawić na minimalistyczne wzory lub na ozdobne ornamenty. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Coraz bliżej Święta 💚🐣🌿 więc i odpowiednie dekoracje wyjeżdżają na salony. . Eh, ciekawe jak, po 2 tygodniach nieobecności na Insta, będą wyglądać moje zasięgi.. 🙄 Jeśli cieszycie się, że znów mnie tu widzicie to pyknijcie proszę w serduszko, zostawcie komentarz, żebym mogła szybko się odbić 😉😉 bo niestety algorytm Instagrama jest bezwzględny i po takiej przerwie spuści mnie na samo dno 😅 . . . . 𝕌𝕞𝕚𝕖𝕞𝕎ℤ𝕖𝕓𝕣𝕠𝕃𝕒𝕛𝕜𝕚 . #żebrolajki #wiosna2019 #wiosennekwiaty #swiatecznedekoracje #wielkanocnedekoracje #wielkanoc2019 #ozdobyświąteczne #ozdobywielkanocne #springdecorating #easterdecoration #jajkawielkanocne #jajka #pisanki #pisanka #zajaczek #zajączek #rzeżucha #flatlaylove #flatlaypoland #flatlayoftheday #whiteflatlay #stillliving #stilllifephotos #tabledecorations #cwt_eggs #tv_neatly #exceptionalstilllife

Post udostępniony przez 𝕨𝕣𝕠𝕔ł𝕒𝕨𝕤𝕜𝕒 𝕞𝕒𝕞𝕒 𝕚 𝕕𝕦ż𝕠 𝕜𝕒𝕨𝕪... (@elektryczna_m)

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Mama przy stole jest szczęśliwa”, mówią o MAGDZIE GESSLER jej dzieci – LARA GESSLER i TADEUSZ MULLER. „Ta tęsknota jest jeszcze gorsza niż na początku…”, wyznaje MAGDALENA ADAMOWICZ, żona tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska PAWŁA ADAMOWICZA. OLGA TOKARCZUK, noblistka z dredami. RAFAŁ i GRZEGORZ ZAWIERUCHA. Aktor i uczestnik „MasterChef” – na czym polega siła braci? EWA PACUŁA i NICOLE SALETA - jak nieuleczalna choroba determinuje ich życie.