DOMY GWIAZD

Nick Jonas sprzedał dom w Beverly Hills za ponad 6 milionów dolarów!

Poznaj szczegóły

Marta Baran 13 sierpnia 2019 19:30
Znamy szczegóły
Fot. EAST NEWS

Jak informują zagraniczne media, piosenkarz Nick Jonas w ubiegłym miesiącu sprzedał swoją kawalerkę w lubianej przez gwiazdy dzielnicy – Beverly Hills. Artysta zakupił nieruchomość w kwietniu 2018 roku i mieszkał tam ze swoją partnerką Priyanką Chopra.

Dom Nicka Jonasa

Posiadłość ma ponad 380 metrów kwadratowych, składa się z pięciu sypialni, czterech łazienek urządzonych w eleganckim, a przy tym nowoczesnym stylu. Wyszukane detale takie jak kominek oraz podniesiony dach typu clerestory dodaje przestrzeni futurystycznego uroku. Z kolei kuchnia podobno jest bardzo prosta i wyrafinowana z białymi szafkami. Prawdziwą furorę robią ogromne okna z widokiem na miasto. Podwórko to relaksująca oaza z ogromnym basenem i spa, drewnianym wspornikiem z kominkiem i trawnikiem. Duży taras z grillem zapewnia dużo miejsca do wypoczynku.

W wywiadzie dla Architectural Digest pod koniec 2017 roku Jonas opisał swoją posiadłość jako „minimalistyczną”, kocha jednak łączyć ze sobą klasyczne rzeczy z nieco odważnymi elementami. Jesteśmy bardzo ciekawi, jak wygląda posiadłość muzyka!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Nick Jonas (@nickjonas)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Nick Jonas (@nickjonas)

Wideo

Poznaj historię miłości Agnieszki Woźniak-Starak i jej męża Piotra!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Trzy kobiety, które w najnowszym serialu Polsatu „Zawsze warto” połączyło przypadkowe dramatyczne wydarzenie: Weronika Rosati, Katarzyna Zielińska i Julia Wieniawa. Edyta Geppert o pasji śpiewania i życiowych wyborach oraz Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski o tym, co ślub zmienił w ich życiu.