Znamy szczegóły
Fot. EAST NEWS
DOMY GWIAZD

Nick Jonas sprzedał dom w Beverly Hills za ponad 6 milionów dolarów!

Poznaj szczegóły

Marta Baran 13 sierpnia 2019 19:30
Znamy szczegóły
Fot. EAST NEWS

Jak informują zagraniczne media, piosenkarz Nick Jonas w ubiegłym miesiącu sprzedał swoją kawalerkę w lubianej przez gwiazdy dzielnicy – Beverly Hills. Artysta zakupił nieruchomość w kwietniu 2018 roku i mieszkał tam ze swoją partnerką Priyanką Chopra.

Dom Nicka Jonasa

Posiadłość ma ponad 380 metrów kwadratowych, składa się z pięciu sypialni, czterech łazienek urządzonych w eleganckim, a przy tym nowoczesnym stylu. Wyszukane detale takie jak kominek oraz podniesiony dach typu clerestory dodaje przestrzeni futurystycznego uroku. Z kolei kuchnia podobno jest bardzo prosta i wyrafinowana z białymi szafkami. Prawdziwą furorę robią ogromne okna z widokiem na miasto. Podwórko to relaksująca oaza z ogromnym basenem i spa, drewnianym wspornikiem z kominkiem i trawnikiem. Duży taras z grillem zapewnia dużo miejsca do wypoczynku.

W wywiadzie dla Architectural Digest pod koniec 2017 roku Jonas opisał swoją posiadłość jako „minimalistyczną”, kocha jednak łączyć ze sobą klasyczne rzeczy z nieco odważnymi elementami. Jesteśmy bardzo ciekawi, jak wygląda posiadłość muzyka!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Nick Jonas (@nickjonas)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Nick Jonas (@nickjonas)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…