Znamy szczegóły
Fot. EAST NEWS
DOMY GWIAZD

Nick Jonas sprzedał dom w Beverly Hills za ponad 6 milionów dolarów!

Poznaj szczegóły

Marta Baran 13 sierpnia 2019 19:30
Znamy szczegóły
Fot. EAST NEWS

Jak informują zagraniczne media, piosenkarz Nick Jonas w ubiegłym miesiącu sprzedał swoją kawalerkę w lubianej przez gwiazdy dzielnicy – Beverly Hills. Artysta zakupił nieruchomość w kwietniu 2018 roku i mieszkał tam ze swoją partnerką Priyanką Chopra.

Dom Nicka Jonasa

Posiadłość ma ponad 380 metrów kwadratowych, składa się z pięciu sypialni, czterech łazienek urządzonych w eleganckim, a przy tym nowoczesnym stylu. Wyszukane detale takie jak kominek oraz podniesiony dach typu clerestory dodaje przestrzeni futurystycznego uroku. Z kolei kuchnia podobno jest bardzo prosta i wyrafinowana z białymi szafkami. Prawdziwą furorę robią ogromne okna z widokiem na miasto. Podwórko to relaksująca oaza z ogromnym basenem i spa, drewnianym wspornikiem z kominkiem i trawnikiem. Duży taras z grillem zapewnia dużo miejsca do wypoczynku.

W wywiadzie dla Architectural Digest pod koniec 2017 roku Jonas opisał swoją posiadłość jako „minimalistyczną”, kocha jednak łączyć ze sobą klasyczne rzeczy z nieco odważnymi elementami. Jesteśmy bardzo ciekawi, jak wygląda posiadłość muzyka!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Nick Jonas (@nickjonas)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Nick Jonas (@nickjonas)

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.