Katarzyna Pakosińska, Viva! 2016
Fot. AGNIESZKA KULESZA I ŁUKASZ PIK
Domy gwiazd

Katarzyna Pakosińska pokazała jak wygląda jej dom! Przytulnie i rodzinnie?

Czy tam spędzi Wielkanoc?

Redakcja VIVA! 27 marca 2021 18:31
Katarzyna Pakosińska, Viva! 2016
Fot. AGNIESZKA KULESZA I ŁUKASZ PIK

Katarzyna Pakosińska w polskim show biznesie funkcjonuje od wielu lat. Jest znaną polską artystką kabaretową, aktorką, konferansjerką i dziennikarką. Urodziła się w 1972 roku w Warszawie. Jest starszą córką Stanisława i Marzeny Pakosińskich, ma również młodszą siostrę Magdalenę. Podczas studiów występowała w Teatrze Stara Prochownia w Warszawie. Po studiach uczęszczała do dwuletniego studium dziennikarskiego, następnie przez sześć lat była dziennikarką i wydawcą programów w TV Polonia oraz prowadziła program poranny TVP1 Kawa czy herbata. W 1996 wraz z kolegami ze studiów, Robertem Górskim, Mikołajem Cieślakiem, Przemysławem Borkowskim i Rafałem Zbieciem, założyła Kabaret Moralnego Niepokoju, z którymi zdobyła Grand Prix na XII Przeglądzie Kabaretów PaKA 96 w Krakowie. To właśnie wtedy została zauważona, jej niesamowity uśmiech i temperament na scenie, spowodowały że Polacy ją pokochali. O Katarzynie Pakosińskiej mówiła cała Polska. W 2011 roku odeszła z grupy i rozpoczęła solową karierę. O swoim odejściu z kabaretu opowiedziała wówczas w naszym magazynie VIVA!

Zobacz także: „Do dziś odczuwam moralny niepokój”. Katarzyna Pakosińska o rozstaniu z kolegami z kabaretu i karierze w męskim świecie

Obecnie Katarzyna Pakosińska jest szczęśliwą mężatką. Katarzyna Pakosińska i Irakli Basilaszwili tworzą szczęśliwy związek już od trzech lat. Miłość musiała być im pisana, bo ich pierwsze spotkanie było totalnie przypadkowe. Gruziński dziennikarz nie tylko spodobał się polskiej gwieździe, ale i uratował jej życie! Jak mieszka zakochana para, którą możemy oglądać w nowym programie stacji TVN Power Couple?

Zobacz także: Katarzyna Pakosińska z mężem w programie Power Couple. Kim jest ukochany gwiazdy?

Jak mieszka Katarzyna Pakosińska? Pokazała swój dom!

Katarzyna nie ukrywa, że oprócz domu w Milanówku, posiada swoje cztery kąty w Tbilisi, w którym od lat jest zakochana. Razem z mężem uwielbiają Gruzję, ale obecnie mieszkają w Polsce.

Mieszkam od niemal dziesięciu lat w Milanówku. Wcześniej przeprowadzili się tu moi rodzice. Musiałam jednak choć na chwilę uciec i zobaczyć, czego chcę, a nie tylko, czego otoczenie ode mnie wymaga, bo pułapka integracji polega na tym, że można się w pewnej chwili zatracić i zapomnieć, o czym się samemu marzy. Okazało się więc, że marzę o tym, od czego na chwilę uciekłam – wyjawiła w wywiadzie udzielonym dla portalu Weranda.pl.

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.