DOMY GWIAZD

Ta luksusowa willa należy do Joanny Krupy! Jest warta aż 10 milionów złotych

Zobacz, jaki dom kupiła modelka wraz z ukochanym

Konrad Szczęsny 2 kwietnia 2018 18:45

To dla Joanny Krupy przełomowy rok! Jako pierwsi informowaliśmy o tym, że partner modelki, producent Douglas Nunes, oświadczył jej się tydzień temu. Jednak to nie koniec! Para od jakiegoś czasu szukała idealnej rezydencji, w której mogliby uwić swoje gniazdko. W końcu znaleźli odpowiednią posiadłość - i to nie w byle jakiej okolicy! Willa warta jest 3 miliony dolarów, czyli ponad 10 milionów złotych, zaś nowymi sąsiadami gwiazdy będą m.in. Justin Bieber oraz mama Kardashianek, Kris Jenner!

Nowy dom Joanny Krupy w Los Angeles

Joanna Krupa i jej ukochany, pochodzący z teksasu Douglas Nunes, potrzebowali przestrzeni nie tylko dla siebie, lecz także dla siedmiu czworonogów, którymi się opiekują. Zamieszka z nimi również mama modelki, Jolanta, która zajmuje się pupilami gwiazdy, gdy ona wyjeżdża do Polski. Nic więc dziwnego, że posiadłość, która ich interesowała, musiała spełniać określona kryteria, przede wszystkim te dotyczące luksusu oraz przestronności! W końcu Joanna i jej świeżo upieczony narzeczony zdecydowali się na willę w luksusowej dzielnicy Los Angeles, Calabasas. Ich sąsiadami będą m.in. idol nastolatek, Justin Bieber oraz głowa rodu Kardashianów, Kris Jenner!

Ile jest wart nowy dom Joanny Krup?

Dom wart jest 3 miliony dolarów, czyli ponad 10 milionów złotych i zajmuje powierzchnię aż 600 metrów kwadratowych! Wliczyć w to należy m.in. przestronny salon z dziełami sztuki i basen. Posiadłość jest objęta również całodobową ochroną. Jak udało nam się ustalić, zgodnie z amerykańskim prawem nie należy ona jeszcze do modelki, jednak wraz z narzeczonym złożyła ona odpowiednie dokumenty, które w krótkim czasie mają zapewnić im prawo własności.

W galerii możesz zobaczyć, jak wygląda nowa willa Joanny Krupy w Los Angeles. Podobają ci się jej wnętrza?  

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.