Bella Hadid
Fot. Edward Berthelot/Getty Images
O tym się mówi!

Bella Hadid w poruszającym wpisie opowiedziała o swoim zdrowiu psychicznym

Topmodelka od lat walczy z depresją!

Aleksandra Frankowska 10 listopada 2021 18:27
Bella Hadid
Fot. Edward Berthelot/Getty Images

Na oficjalnym profilu instagramowym topmodelki Belli Hadid pojawił się poruszający wpis na temat zdrowia psychicznego. Hadid od lat zmaga się z depresją. Tym razem jej wypowiedź to reakcja na wywiad Willow Smith, w którym ta opowiedziała o uczuciu samotności. Hadid do wpisu dołączyła zdjęcie, na którym zalana jest łzami.

ZOBACZ TEŻ: Bella Hadid opowiedziała o swojej walce z depresją!

Bella Hadid szczerze o zdrowiu psychicznym

Jest jedną z najbardziej rozchwytywanych modelek na świecie. O kampanie reklamowe z nią w roli głównej marki wręcz walczą. Piękna, silna, kobieca i zmysłowa - w rzeczywistości krucha i samotna. W tegorocznym wywiadzie dla "Vogue" opowiedziała o tym, jak postrzegają ją ludzie, jako pustą modelkę, której w głowie tylko ubrania i imprezy. Miała w swoim życiu okres, w którym udawała kogoś kim zupełnie nie jest. Po 24 urodzinach coś się zmieniło. Postanowiła zawalczyć o siebie, ponieważ lęki społeczne z jakimi się zmaga nie pozwalały jej normalnie funkcjonować. 

Bella Hadid walczy z depresją

Modelka do swoich zaburzeń psychicznych przyznała się w 2019 roku podczas "Vogue Fashion Festival" w Paryżu. Wówczas opowiedziała o tym, że walczy z depresją każdego dnia, odczuwając wiele negatywnych emocji i ogrom smutku. Na jej Instagramie znaleźć można wiele postów, które odnoszą się do dbania o swój stan psychiczny i emocje. 

W najnowszym z nich, odniosła się do wywiadu Willow Smith i jej słów na temat samotności. Opatrzyła post zdjęciami, na których płacze i jest wyraźnie smutna, zmęczona.

To co widzicie, to moja codzienność. Każda noc od kilku lat. Media społeczno-ściowe nie są prawdziwe. Pamiętajcie, że nie jesteście sami w swoim smutku. Ko-cham was i słyszę. Self-help i problemy psychiczne to wyboista droga. Wznosimy się i upadamy, ale na końcu drogi zawsze jest światło. Zawsze możecie zacząć od nowa. Czas leczy rany. Jeśli pracujecie nad sobą wystarczająco dużo, staracie się zrozumieć siebie i pracujecie nad swoimi traumami – nauczycie się, jak radzić so-bie z bólem. Chcę dzielić się z wami prawdziwą sobą. Dziękuję, że mnie widzicie i mnie słuchacie. Kocham was. 

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.